Ariana Madix tregon se kush e ndihmoi më shumë pas skandovalit

Klea

Ariana Madix tregon se kush e ndihmoi më shumë pas skandovalit

Të gjithë kanë nevojë për një sistem të mirë mbështetjeje. Askush nuk e di se çfarë do të sjellë çdo ditë e re. Për Ariana Madixishte një tronditje e qartë kur zbuloi se i dashuri i saj për një kohë të gjatë, Tom Sandoval, e kishte tradhtuar me anëtaren e kastit, Rachel Leviss.

Ishte atëherë më shumë se kurrë që Ariana kishte nevojë për miq në këndin e saj. Për fat të mirë, ajo gjeti shumë pasi pothuajse të gjithë ishin në anën e saj në prag të Skandoval. Megjithatë, e gjithë mbështetja e fansave mund të shkonte vetëm kaq larg. Ariana, si çdokush, kishte nevojë për një lidhje të vërtetë njerëzore për të kapërcyer trazirat e saj të brendshme.

Pra, kasti i Vanderpump Rules ishte i gatshëm të rritej. Në BravoCon 2023, Ariana vuri në qendër të vëmendjes ata që e kishin ndihmuar më shumë pas sezonit 10.

Ariana falënderon kastin e saj … kryesisht

The Today Show katalogoi një klip nga paneli VPR në faqen e tyre TikTok. Gjatë panelit, Ariana diskutoi ata që e ndihmuan më shumë gjatë vitit 2023 pas Skandovalit. “Të gjitha vajzat kanë qenë absolutisht të mahnitshme, unë i dua vajzat në kast,” filloi ajo, duke iu referuar Lala Kent dhe Katie Maloney në krah të saj. “James [Kennedy] ka qenë gjithashtu një mbështetës i jashtëzakonshëm.”

Ajo vazhdoi: “Ally [Lewber] është e mrekullueshme… Lisa [Vanderpump], gjithmonë dhe përgjithmonë, të dua.” Lisa u përgjigj me “Edhe unë të dua”, përpara se paneli të vazhdonte. Komentuesit në TikTok shprehën mbështetjen e tyre për James, me një përdorues që e quajti atë “një nga vajzat” dhe një tjetër duke e etiketuar atë “djali numër një në grup”.

Megjithatë, komentuesit kanë vënë re edhe kë ka zgjedhur Ariana të përjashtojë nga lista e saj. Së pari, ajo nuk e përmendi të dashurin e saj, Daniel Wai. Sigurisht, Daniel nuk është një anëtar zyrtar i kastit të VPR – grupi nga i cili u tërhoq Ariana. Por përtej kësaj, fansat nxituan të vunë re se Ariana nuk e përmendi emrin Scheana Shay. Ndërsa ka të ngjarë të ishte një aksident, fansat ende vrapuan me hijen e padëshiruar.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet në janar 2024 në Bravo.