Ariana Madix tregon se çfarë do të duhet për t'u kthyer për rregullat e pompës

Klea

Ariana Madix tregon se çfarë do të duhet për t'u kthyer për rregullat e pompës

Nuk jam saktësisht i sigurt se në cilën anë të gardhit janë ulur të gjithë këto ditë Ariana Madix. Shpërthimi (falë ndarjes së saj) ylli i Rregullat e Vanderpompës ka një legjion fansash. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se ajo nuk është pa urrejtës.

Pasi u mashtrua nga partneri për një kohë të gjatë Tom Sandoval me shoqen dhe shokun e aktores Rachel Leviss, Ariana u bë një emër i njohur. Ajo mori sponsorizime të shumta dhe u shfaq në Dancing with the Stars. Ajo madje theu rekorde në Broadway si Roxie Hart në Çikago.

Por me gjithë këtë sukses vjen edhe lodhja e tifozëve. Dhe ajo nuk ka pasur saktësisht sezonin më të mirë në VPR. Nuk ka dyshim se ajo është e kërkuar për shfaqjen, por a e dëshiron ajo? PEOPLE i ka detajet.

Ariana dëshiron që shfaqja të mbetet autentike

Ndërsa promovonte librin e saj të fundit, Single AF Cocktails, Ariana iu drejtua një rikthimi në Pump Rules. “Nuk mundem ose nuk do të them [if I’m returning] por mendoj se në fund të fundit, do të kishte kuptim për mua,” shpjegoi ajo.

“Shfaqja jonë ka lulëzuar gjithmonë, është gjithmonë në më të mirën e saj kur është më autentike dhe më reale, dhe unë duhet të jem në gjendje të shfaqem dhe të jem real dhe autentik në mënyrë që të ketë kuptim për mua.” shtoi ajo. “Pra, kjo është pyetja që do t'i bëja vetes duke u futur në të.”

A do të funksiononte edhe sezoni 12 i VPR?

Kjo është e gjitha duke supozuar se VPR do të rinovohet për Sezonin 12, gjë që ne të gjithë e dimë se do të ndodhë. Por sfida për kastin do të jetë xhirimet, njësoj si për sezonin aktual. Ariana ka vendosur një vijë të ashpër kundër miqësisë me këdo që mban një miqësi me ish-in e saj. Pavarësisht se është ylli më i madh në shfaqje tani, vazhdimi në atë rrugë ka të ngjarë t'i kushtojë Arianës kohë para ekranit dhe madje edhe fansave.

Kjo është diçka që SURver e di mirë. “Ne jemi mësuar të mos jemi rehat me gjëra të tilla si zemërimi femëror. Na kanë mësuar se duhet të jemi të qeshur dhe të këndshëm për të gjithë, në mënyrë që të jemi të pëlqyeshëm”, deklaroi Ariana disa javë më parë.

“Pëlqyeshmëria për mendimin tim është një mit i plotë dhe total gjithsesi.”

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.