Ariana Madix thotë se Skuadra e vajzave 'të pabesueshme' e mban atë 'duke shkuar'

Klea

Ariana Madix thotë se Skuadra e vajzave ‘të pabesueshme’ e mban atë ‘duke shkuar’

Kur Vanderpump Rules yll Ariana Madix iu bashkua Dancing with the Stars, ajo ndoshta nuk e priste që të shkonte në gjysmëfinale. Ajo pranoi se ishte kërcimtarja më e keqe në ekipin e saj të kërcimit të shkollës së mesme.

Por Ariana ka lulëzuar në DWTS. Ajo ka kryesuar, ose ka qenë pranë majës, të tabelës së liderëve pothuajse gjatë gjithë sezonit. Ajo ka qenë duke u stërvitur fort, edhe pse ka pësuar dëmtim të këmbës dhe shpinës.

Gjatë Taylor Swift Night, Ariana dhe partneri i saj, Pasha Pashkov, shënuan 37 nga 40 pikë për Rumba e saj në këngën Cruel Summer. Tashmë Ariana po i jep disa merita zonjave që e kanë kthyer nga Scandoval në sallën e ballit.

Ariana ka një skuadër të fortë vajzash nga Vanderpump Rules

(Disney/Eric McCandless)

“Eshte e mrekullueshme. Jam e rrethuar nga femrat më të pabesueshme”, tha Ariana për Page Six. Ajo këndoi lëvdatat e Lala Kent, Katie Maloney dhe Kristen Doute. Në fakt, Kristen ishte në audiencë për natën e nderimit të Taylor.

Ariana shtoi: “Unë mendoj se sa më shumë mësoj dhe rritem si grua dhe sa më shumë rritem, aq më shumë e kuptoj se sa të rëndësishme janë ato miqësi femërore nga tani deri në ditën që vdesim.” Ylli i Pump Rules i quajti miqtë e saj “gjithçka”.

Ajo vazhdoi, “Janë ato që më mbajnë përpara, janë ato që më inkurajojnë. Ata janë këtu për të më brohoritur dhe unë jam shumë me fat që i kam”, shtoi Ariana.

Gjyqtarja e ftuar Mandy Moore, e cila koreografoi turneun e Taylor’s Eras, u pyet se cila performancë do t’i kishte pëlqyer më shumë Taylor. “Mendoj se asaj do t’i kishte dashur rumba, Ariana dhe Pasha. Ishte vërtet koreografi e mirë. Dhe, ju e dini, ajo është një artiste, “tha Mandy. “Ajo e vlerëson kur diçka është ekzekutuar mirë. Do të jetë interesante të shihet! Më duhet të flas me të kur ta shoh [next].”

Ariana dhe Pasha mbetën të shtangur kur Page Six u tha atyre për vërejtjen e Mandy. Pasha tha se komenti i Mandy ishte një “kompliment e gjysmë”.

“Do të më duhen tre deri në pesë ditë pune për të përpunuar atë informacion. Jam e çmendur”, tha Ariana. “Unë kam qenë një fanse e tillë. Faleminderit, Mandy. Uau.”

Pra, kush nga VPR duhet të marrë në sallën e ballit më pas? “Ndihem si Scheana [Shay] do të ishte mirë, dhe ju e dini se kush tjetër do të ishte vërtet i mrekullueshëm është James [Kennedy]. Ai do të ishte kënaqësi për ta parë, “shpjegoi Ariana.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.