Ariana Madix thotë se Scheana Shay është 'përzierja më e madhe e tenxheres'

Klea

Ariana Madix thotë se Scheana Shay është ‘përzierja më e madhe e tenxheres’

Tani që vëmendja e saj nuk është më e përqendruar te Dancing with the Stars, Ariana Madix po derdh çajin në sezonin e ardhshëm 11 të Rregullat e Vanderpompës.

Më 10 dhjetor, Ariana vizitoi Klubin e Andy Cohen në Watch What Happens Live për të folur rreth asaj që do të shohim në epokën pas skandaleve. Ariana tregoi se Lala Kent qan më së shumti këtë sezon, James Kennedy foli më shumë pas shpinës së njerëzve (si zakonisht), dhe Brock Davies duket se është miku i ri më i mirë i Tom Sandoval.

Ariana e quajti Katie Maloney si “shoqen e saj më besnike”. Ajo vuri re se ajo dhe Katie ishin pijet më të mëdha të sezonit, pjesërisht për shkak se shumica e yjeve të tyre ishin të matur. Por përzierësi më i madh i tenxheres? Patjetër Scheana Shaysipas ish-banakierit të SUR.

Ku qëndron ajo me Sandoval?

Fillimisht e shkatërruar nga Scandoval, Ariana ka pasur një vit shumë të mirë, veçanërisht në krahasim me Tomin. Ndërsa ai u shfaq në Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë, ai kaloi pjesën më të madhe të vitit duke u përpjekur të rivendoste reputacionin e tij. Por Ariana është ngritur nga hiri i marrëdhënies së tyre si një Phoenix.

Ajo pati një rol në një film Lifetime, u ftua në darkën e korrespondentëve të Shtëpisë së Bardhë, u shfaq në Love Island dhe doli në vendin e tretë në DWTS. Më pas, ajo është nisur për në Broadway për të luajtur në Çikago. Për më tepër, ajo publikoi një libër të ri koktejesh dhe po përgatitet të hapë dyqanin e saj të sanduiçëve me Katie. Dhe ajo ka një të dashur të ri: trajnerin personal dhe trajnerin e fitnesit Daniel Wai. Duke fituar!

Edhe pse Ariana më parë e bëri të qartë se priste që miqtë e saj të zgjidhnin anë, ajo nuk po e zbaton atë rregull. “Unë kurrë nuk do t’i them askujt tjetër se çfarë të bëjë ose me kë të jetë,” sqaroi ajo. “Por unë do të sigurohem që të sillem ashtu siç më bën rehat. Pra, nëse ndihem i pakëndshëm, thjesht do të largohem.”

Gjatë rrugës, ajo mësoi disa gjëra. “Unë mund të bëj gjëra të vështira”, tha ajo për Us Magazine në kopertinën e saj të tetorit. “Skenari i rastit më të keq ndodhi fjalë për fjalë, dhe unë isha në rregull… Me kalimin e kohës, kam qenë në gjendje ta dua veten më shumë dhe t’i jap vetes shumë më tepër hir… Dhe kjo më ka lejuar t’u jap të tjerëve më shumë hir.”

Personalisht, mezi pres të shoh Ariana Madix-in e re dhe të sigurt në sezonin 11. Në planin afatgjatë, Tom Sandoval i bëri një nder të madh duke mashtruar llumin e pellgjeve.

Vanderpump Rules Sezoni 11 premierë më 30 janar 2024 në Bravo.