Ariana Madix thotë se Brock Davies 'i qetësoi' Tom Sandoval

Klea

Ariana Madix thotë se Brock Davies ‘i qetësoi’ Tom Sandoval

Rregullat e Vanderpompës yll Ariana Madix po fiton në jetë tani. Ajo u rendit e treta në sezonin 32 të Dancing with the Stars. Ariana shkroi një libër tjetër koktej. Dhe duke filluar nga janari 2024, ajo do të luajë Roxie Hart në Çikago në Broadway. Ariana është planifikuar për një fejesë tetë-javore.

Por, Sezoni 11 i Pump Rules do të debutojë në janar. Shikuesit kanë pritur të shohin pasojat nga Scandoval.

I dashuri prej shumë vitesh i Arianës, Tom Sandoval, e tradhtoi me shoqen e saj, Rachel Leviss. Kjo shkatërroi marrëdhëniet midis grupit të miqve VPR. Pra, si mund të ecë ekuipazhi përpara?

Ariana thotë se Brock Davies është miq deri në Sandoval

Gjatë një vizite në Watch What Happens Live, prezantuesi Andy Cohen e vendosi Arianën në sediljen e nxehtë. Ai bëri pyetje të dyshimta dhe asaj iu desh të zgjidhte përgjigjen e saj nga bashkë-yjet e saj. E pyetur se kush përfliste më shumë pas shpine njerëzve, Ariana e quajti James Kennedy. Ajo zgjodhi Lala Kent si personin që qau më shumë gjatë sezonit 11. Jo Sandoval? Ai me siguri po derdhte shumë lot në Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë.

Kur Andi pyeti se kush “u nguli më shumë me Sandoval?” Ariana zgjodhi Brock Davies, bashkëshorti i Scheana Shay. Sipas Ariana-s, Scheana është “përzierësi më i madh” i sezonit të ri. Po për “mikun më besnik?” Finalistja e DWTS emëroi partnerin e saj të biznesit në Diçka rreth saj, Katie Maloney. Ariana pranoi se ajo dhe Katie pinin më së shumti këtë sezon, sepse pjesa tjetër e kastit ishte esëll. Ose ndoshta ishte për shkak të të gjitha vonesave në hapjen e dyqanit të tyre të sanduiçëve.

Më pas Andi pyeti për dëshirën e Arianës që asnjë nga shoqet e saj të mos jetë shok me Sandoval. Ylli i Pump Rules duket se ka ndryshuar paksa ndjenjat e saj. Ariana u përgjigj: “Ndjenja ime është se nuk do t’i them askujt tjetër se çfarë të bëj ose me kë të jem, por do të sigurohem që të sillem ashtu siç më bën të qetë. Pra, nëse nuk ndihem rehat me mënyrën se si dikush po lëviz në lidhje me këtë, unë thjesht do ta heq veten.” Tingëllon si një plan solid.

Vanderpump Rules do të rikthehet me sezonin 11 në janar 2024.