Ariana Madix 'Të kontrollosh në' Brittany Cartwright 'do të thotë shumë'

Klea

Ariana Madix 'Të kontrollosh në' Brittany Cartwright 'do të thotë shumë'

Brittany Cartwright dhe marrëdhënia e Jax Taylor filloi në Vanderpump Rules. Dyshja kanë një djalë. Cruz. Dhe tani martesa e tyre po prishet në shfaqjen e tyre të re, The Valley. Brittany ka qenë mjaft e hapur për çështjet në martesën e saj. “Jax mund të jetë shumë i vështirë për mua. Ai disi më poshtëron shumë, “tha ajo.

Pas një debati të madh, Brittany u largua nga shtëpia e tyre dhe u fut në një Airbnb. “Ishte shumë e rëndësishme për mua të dilja nga një situatë toksike,” tha ajo. Çifti gjithashtu “nuk bëjnë kurrë seks”. Kjo ishte një tronditje duke marrë parasysh historinë paramartesore të Jax-it si një burrë zonjash që mashtronte. Fatmirësisht, ish-bashkë yjet e Brittany, duke përfshirë Ariana Madixe kanë mbështetur atë.

Brittany është mirënjohëse për miqtë e saj Pump Rules

Brittany dhe Kristen Doute folën për “The Daily Dish” të Bravo për ish-bashkë yjet e tyre në Pump Rules. “Unë jam më afër me Lalën [Kent] dhe Scheana [Shay] se ndoshta kushdo tjetër dhe Tom Schwartz. Ata janë ndoshta më të afërmit në jetën time, “tha Brittany. Scheana, Lala dhe Brittany shpesh bashkohen me fëmijët e tyre. Ajo tha, “Asgjë nuk ka ndryshuar atje – sido që të jetë, vetëm sepse nuk filmojmë së bashku, ne të gjithë jemi ende miqtë më të mirë”. Brittany mund të mos jetë aq e afërt me të gjithë ekipin e VPR, por ajo ka “dashuri për të gjithë”.

Dhe Ariana gjithashtu ka mbajtur shënime në Brittany. “Ariana më ka kontrolluar nga Nju Jorku dhe kjo do të thotë shumë për mua, sepse e di që është shumë e zënë me shfaqjen dhe gjëra të tjera”, tha Brittany. “Por ajo me siguri më kontrollon mua.”

Ndërkohë, Kristen nuk e ndjen dashurinë për të gjithë kastin e Pump Rules. “Unë i dua shumicën prej tyre. Jam dakord me Brittany… Nuk jam aq i afërt me të gjithë si dikur, por kjo është në rregull sepse jetët po ndryshojnë,” shpjegoi Kristen. Kristen është ende mike me Scheana, Ariana dhe Schwartzy.

Dhe një tjetër ish-bashkë yll i Kristenit po jeton shumë larg. “Keti [Maloney] jeton në korridor nga unë. Ne nuk jemi shumë të afërt, por jemi – sikur, unë ende kujdesem për të thellësisht, “tha ajo për ish-anëtarin e “Witches of WeHo”.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo, ndërsa The Valley transmetohet të martën në 9/8c në Bravo.