Ariana Madix shpjegon pse financat nënkuptonin se ajo nuk mund të largohej nga shtëpia e përbashkët

Klea

Ariana Madix shpjegon pse financat nënkuptonin se ajo nuk mund të largohej nga shtëpia e përbashkët

Ariana Madix ka dhënë një tjetër shpjegim lidhur me situatën e saj të jetesës me Tom Sandoval. Siç e dinë fansat, yjet e Vanderpump Rules kanë jetuar ende së bashku pavarësisht gjithçkaje që ra në sezonin 10.

Shtëpia e përbashkët e yjeve ishte padyshim konfuze për fansat duke pasur parasysh se sa pa turp Ariana shprehu përbuzjen e saj për Tomin. Por edhe pse fansat pyetën se pse të dy jetonin ende bashkë, përgjigjet ishin të rralla.

Përfundimisht, Ariana shpjegoi se Tom donte ta mbante shtëpinë ndërsa ajo donte ta shiste. Meqenëse ata janë bashkëpronarë të shtëpisë, është kthyer në një mosmarrëveshje ligjore, me Ariana që padit Tomin me shpresën se një gjykatës do ta detyrojë atë të shesë shtëpinë. Pra, cilat janë mendimet aktuale të Arianës në mes të gjithë kësaj?

Vështirësia e Arianës për të qenë “në një hipotekë”

Ariana foli me The Messenger në premierën e sezonit 11 të VPR. Kur u pyet për situatën me shtëpinë, ajo shpjegoi, “Ju djema e dini që unë kërkova nga gjykatat të ndihmojnë në lehtësimin e një shitjeje në mënyrë që gjërat të mund të ecin përpara, dhe unë thjesht po pres të dëgjoj një përgjigje për këtë.”

Ajo vazhdoi, “Do të më pëlqente të kisha shtëpinë time, dhe kjo është e vështirë për ta bërë kur je në një hipotekë, aktualisht. Është një investim financiar, dhe unë nuk kam vetëm tonelata parash. Pra, duhet të jem i mençur me të ardhmen time financiare, dhe kjo është diçka që duhet ta marr vërtet parasysh. E dini, nuk mund të them thjesht, ‘Mirupafshim!’”.

Ajo ka një pikë; peizazhi i banesave sigurisht që nuk është ai që ka qenë. Është pak fushë e minuar për momentin. Thënë kështu, nëse çështja është financiare, Tom ofroi të blinte Arianën nga shtëpia. Pra, ose Tom i ofroi Arianës vetëm një para të vogël ose diçka tjetër po ndodh këtu. Sigurisht që mund të ketë edhe hakmarrje si faktor shtytës.

Premiera e sezonit 11 të Vanderpump Rules transmetohet të martën, më 30 janar, në orën 8/7c në Bravo.