Ariana Madix

Klea

Ariana Madix refuzon të filmojë skena vetëm me ish Tom Sandoval në sezonin 11 të ‘VPR’

Ariana Madix refuzon të filmojë skena vetëm me ish Tom Sandoval në sezonin 11 të ‘VPR’

Ariana Madix po refuzon të filmojë me ish-in, Tom Sandovalsi Rregullat e Vanderpompës rigrupimet e hedhura në vazhdën e lidhjes së tij skandaloze me Raquel Leviss.

Tom dhe Ariana nuk ka filmuar një me një dhe ajo po u thotë miqve të saj se nuk do ta bëjë”, tha një burim për ET. “Ajo e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të filmojë me të Tom dhe është në një vend të mirë mendërisht, dhe filmimi me të do të shkaktojë vetëm përçarje.”

Ariana Madix

Insajderi shtoi këtë Ariana Madix po refuzon gjithashtu të marrë pjesë në aktivitetet e aktorëve që përfshijnë Tom.

Ariana ka anashkaluar edhe gjërat në grup, si udhëtimi i fundit, për të shmangur Tom”, zbuloi këshilltari. “Ata përfunduan duke e filmuar atë dhe Katie duke kërkuar punonjës të rinj për dyqanin e tyre të sanduiçëve.”

Ariana Madix

Ariana dhe Tom i dhanë fund lidhjes së tyre nëntëvjeçare në fillim të marsit, më pas Tom u shkatërrua në një lidhje mujore me e Arianës ish mik. Kasti vazhdoi të përpunonte dramën e çrregullt në një seri shpërthyese ribashkimi të Sezonit 10.

Ariana Madix

Rakelëse cila kohët e fundit iu kthye emrit të saj të lindjes, Rachel, ende nuk ka filmuar me kastin pasi thuhet se ajo është në negociata për kontratë. Një burim tha më parë për gazetën se e Rakelës “Ekipi dhe Bravo janë ende duke u përpjekur të arrijnë një marrëveshje.” Rachel nuk ishte në përzierje kur bashkë-yjet, Tom, Ariana, Tom Schwartz, Scheana Shay dhe të tjerë u mblodhën për të filmuar në Sur Lounge.

TMZ kapur Scheana dhe Tom në një debat jashtë lokalit, ku Scheana u vu re duke bërtitur-“Nëse nuk do të kishe ndeshur Rakelës,” përpara se të largohej me inat.

Ariana Madix

Në fillim të këtij muaji, Ariana shkoi në rrjetet sociale për t’u mbrojtur Scheana pasi tifozët shpërthyen Rregullat e pompës yll si “fake”, për të kaluar kohë me të Tom Sandoval.

“@scheana është një mike e mrekullueshme që bëri një foto me një fans për ditëlindjen e tyre.” Sandoval’s Ish-ja shkruante përmes Stories në Instagram, në fund të korrikut.

Tom Sandoval

38-vjeçarja u kujtoi fansave dhe ndjekësve se ajo dhe kolegët e saj “gjithmonë përpiqen të ndalojnë për foto” gjatë takimeve me fansat. Ajo shtoi se shkrepja e fotove në grup është normë, edhe në mes të dramës së aktorëve.

Ariana trajtoi situatën pasi tifozët u përplasën Scheana për t’u dukur në marrëdhënie miqësore me Sandoval41, gjatë një udhëtimi me aktorë në Liqenin Tahoe.

Raquel Leviss

Lala Kent shpërtheu kritikët “budallakë” pasi ajo dhe Scheanasë bashku me shokët e aktorëve, Brock Davies, James Kennedy, Ally Lewber dhe Tom Schwartz, pozoi për një gjuajtje në grup me Sandoval për ditëlindjen e një fansi.

“Si do të jemi ne, ‘Jo. Absolutisht jo.’ Si, jo, ‘Gëzuar ditëlindjen, le të bëjmë një foto af-king’, tha ajo. “Kjo quhet e rritur.”

Lala Kent

Scheana, 38, shtoi — “Ne jemi në një grup. Ne jemi të gjithë këtu. Ne u hodhëm në një foto. E dini çfarë? Më ndodhi të qëndroja aty ku isha.”

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla