Ariana Madix qan pas shfaqjes së kërcimit me yjet

Klea

Ariana Madix qan pas shfaqjes së kërcimit me yjet

Mbrëmja e kaluar pa një slitë shumë emocionale Duke kërcyer me yjetdhe Ariana Madix iu dorëzua atyre emocioneve. Shfaqja e 24 tetorit shfaqi vallet e vitit më të paharrueshëm, ku yjet dhe partnerët e tyre i bazojnë kërcimet në një nga vitet më të paharrueshme në jetën e yjeve.

Për Arianën, viti më i paharrueshëm i zgjedhur ishte viti 2023, dhe nuk është çudi pse. Scandoval dhe pasojat e tij e bënë vitin 2023 një vit të paharrueshëm për çdo shikues të Vanderpump Rules, e lëre më për yjet e VPR.

Kështu, Ariana dhe partneri i saj Pasha Pashkov u nisën për të krijuar një vals vjenez që do të përmbledhte 2023-ën e Arianës. Me një grup kërcimi në “Happier Than Ever” të Billie Eilish, emocionet ishin të larta për Arianën dhe shikuesit.

Dancing with the Stars: Ariana Madix “u gjet [her] ëndërro përsëri”

Në një paketë video para kërcimit, Ariana ka komentuar eksperiencën e saj të vitit 2023. Ajo tha: “Duke parë të gjithë jetën time duke shpërthyer në publik, ankthi dhe depresioni im ishin në kulmin e të gjitha kohërave. Nuk po haja apo flija.” Ajo shtoi për përvojën e vitit 2023, “Ajo që kam mësuar për veten time është kur diçka është vërtet e vështirë, unë mund ta kaloj atë.”

Për sa i përket këngës, Ariana tha: “Ndihem kaq e mahnitshme të di se do të kërcej me këngën ‘Happier Than Ever’ sepse kur mendoj përsëri për të bërtitur duke qarë në makinë, sigurisht nuk kam menduar kurrë se këtu është vendi ku Unë do të përfundoja.” Ariana ka thënë se sa e lumtur është që është në DWTS, një ëndërr e saj e kahershme. Përtej kësaj, ajo duket se ka arritur një vend të mirë emocionalisht.

“Ndjehem sikur e kam gjetur përsëri ëndrrën time,” i tha Ariana Julianne Hough duke luftuar lotët. Ajo shpjegoi, “Do të doja që gjyshja ime të ishte këtu për ta parë. E humba vitin e kaluar dhe ajo do të kishte dashur shumë ta shihte këtë.” Çdokush do të qante duke pasur parasysh këtë kontekst. Në fund të natës, Ariana dhe Pasha ishin të sigurt me rezultatin 24 nga 30.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në mbrëmje në orën 20:00 ET në ABC dhe Disney+.