Ariana Madix pranon se paratë luajtën një rol në kthimin e rregullave të pompës

Klea

Ariana Madix pranon se paratë luajtën një rol në kthimin e rregullave të pompës

Ariana Madix po kalon një vrapim të ashpër Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 pavarësisht se ishte viktima më e madhe skandaloze. Asaj iu desh t'i kthehej xhirimeve të serialit menjëherë pas ndarjes me Tom Sandoval, dhe disa nga yjet e saj presin që ajo të jetë e përzemërt me ish-in e saj të tradhtuar. Ariana mund të jetë në krye, por kjo nuk do të thotë se është e lehtë për të që të jetë bashkëpunëtore me Sandoval.

Ariana së fundmi u shfaq në Watch What Happens Live për t'i dhënë dy cent në Sezonin 11 të Pump Rules. Gjatë shfaqjes pas shfaqjes, Ariana u tregua e sinqertë se si ishte të ktheheshe në xhirime kaq shpejt pasi jeta e saj mori një kthesë dramatike. Ajo pranoi se mendonte ta vinte veten në pauzë për t'u shëruar, por disa faktorë rezultuan në transportimin e saj me kamion.

Ariana nuk tërhiqej

Gjatë WWHL, Ariana u pyet se si do të ishte për ekipin e VPR të filmonte sezonin 11 pa të. “Unë mendoj se do të kishte pasur shumë më tepër gjëra nga të gjithë,” tha ajo. “Ishte kaq shpejt pas. Unë jam ende në gjendjen time funksionale të ngrirjes, në thelb, thjesht duke u përpjekur ta kaloj atë.” Kush mund ta fajësojë vërtet atë?

Ajo i pranoi Andy Cohen se ishte në mëdyshje për t'u rikthyer në VPR pas Scandoval. Por më pas u ndjeva sikur nuk isha në gjendje financiarisht të largohesha. Dhe gjithashtu ndjeva sikur duhet të vazhdoja të jetoja jetën time,” shtoi ajo. Përsëri, pika të vlefshme.

Ariana e ka ndjerë edhe detyrimin ndaj fansave që të tregojë “të mirën, të keqen, të shëmtuarën” e jetës së saj si gjithmonë. “Pra, ju po më shikoni shumë ngadalë duke u përpjekur të marr veten,” shpjegoi Ariana.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.