Ariana Madix po hyn në 2024 me një 'fletë të zbrazët'

Klea

Ariana Madix po hyn në 2024 me një ‘fletë të zbrazët’

Ylli i Vanderpump Rules Ariana Madix po shikon një 2024 të ndritur. Kur viti 2023 filloi me zemërthyerje, Ariana shfaqi forcë të jashtëzakonshme. Lidhja mes saj prej shumë vitesh krimbi Partneri, Tom Sandoval dhe shoqja e saj, Rachel Leviss, u tronditën pothuajse të gjithë. Po të shikoj, Tom Schwartz.

Por së shpejti, Ariana mori një vëmendje pozitive. Ajo kishte partneritete markash dhe reklama. Ajo gjithashtu luajti në një film Lifetime. Ariana dhe shoqja dhe partnerja e saj e biznesit, Katie Maloney, po përpiqen të hapin dyqanin e tyre të sanduiçëve, Something About Her.

Ariana realizoi ëndrrën e saj për të konkurruar në sezonin 32 të Dancing with the Stars dhe doli në vendin e tretë. Ajo vrau rutinat e saj javë pas jave. Së fundmi, ajo ka promovuar librin e saj të ri, Single AF Cocktails. Madje Ariana u ndal në The Tonight Show, me protagonist Jimmy Fallon për të shijuar disa kokteje me drejtuesin. Dhe Sezoni 11 i VPR do të shfaqet premierë në fund të këtij muaji. Jam i sigurt se Sandoval po fiton po aq sa ish-i i tij. Bëj shaka!

Planet e Arianës për vitin 2024 janë perfekte

“Këtë vit, gjithçka është një lloj fletë boshe, vogëlushe”, tha Ariana për Page Six. Normalisht, Ariana tashmë do të kishte plane për pjesën tjetër të vitit. Por viti 2024 është ndryshe. “Dua të them, sinqerisht ndihem sikur nuk kam pasur as një sekondë për të ndaluar. Thjesht mendoj se ky vit është me të vërtetë një vit që as nuk di të shikoj përpara,” shpjegoi ajo.

Ariana po realizon edhe një ëndërr tjetër. Ajo po luan Roxie Hart në Chicago në Broadway. “Jam shumë i emocionuar, kam dashur të jem në Broadway gjatë gjithë jetës sime. [I was a] fëmijë i teatrit, drejtori i teatrit, gjithçka ka çuar gjithmonë drejt kësaj, “tha Ariana.

Ylli i Pump Rules vazhdoi, “Është kaq ikonë. Shpresoj që të mund t’i mbush ato këpucë dhe thjesht shpresoj që kur njerëzit të shikojnë listën e emrave, unë vërtet kam hyrë në të.” Yjet e Real Housewives of Beverly Hills, Erika Jayne dhe Lisa Rinna gjithashtu morën një kthesë në rol.

“Shpresoj se mund t’i bëj të gjithë krenarë,” tha Ariana. Ajo shtoi se shpreson që njerëzit të kuptojnë se ajo është “dikush që punon vërtet shumë” dhe “dikush që meriton të jetë atje lart”.

Ajo gjithashtu vlerëson DWTS për përgatitjen e saj për prova. “Ai lloj ushtrimi rraskapitës për trupin dhe mendjen është si një udhëzues i përsosur për të hyrë në këto prova dhe për të mësuar këtë material,” tha Ariana.

Ariana do të debutojë në Çikago më 29 janar në Teatrin Ambassador. Ajo do të performojë për tetë javë. Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë të martën, më 30 janar, në orën 8/7c në Bravo.