Ariana Madix padit Tom Sandoval për të detyruar shitjen e shtëpisë

Klea

Ariana Madix padit Tom Sandoval për të detyruar shitjen e shtëpisë

Oh, pyes veten se çfarë Tom Sandoval do të veshin në gjykatë! Ariana Madix është bërë dhe mbi të. Ajo dëshiron të largohet nga shtëpia e tyre prej 2 milionë dollarësh dhe të presë çdo lidhje që e lidh atë me një burrë që vishet sikur kapi gjithçka që ishte në dysheme në mes të daljes nga një ndërtesë që digjet.

Tifozët e Vanderpump Rules e dinë se Ari dhe Sandoval u është dashur të merren me spirancën e pronës pas Scandoval. Ata e zotërojnë shtëpinë bashkërisht dhe Tom duket se po përpiqet të heqë qafe atë dhe të vazhdojë. Tani Ariana po i thotë vidhos dhe po e padit – ah, më pëlqen kjo për Tomin. TMZ ka lugën.

A do ta luftojë apo jo kërkesën e Arianës?

2024 do ta gjejë Tomin duke u marrë me Sezonin 11 të Pump Rules dhe disa letra krejt të reja nga avokati i Arianës. Ariana ka paditur ish-partnerin e saj sepse nuk mund të arrinin një marrëveshje se si të ndanin shtëpinë e tyre në San Fernando Valley.

Ari depozitoi dokumente në Gjykatën e Lartë të LA dhe dokumentet nuk bëjnë asgjë se si ata kanë arritur në një ngërç. Ariana ka kërkuar një “ndarje me shitje”. Ajo do të donte që gjyqtari t’i urdhërojë ata të shesin pronën dhe të ndajnë gjithçka tjetër. Gjithashtu, ne jemi dy muaj larg nga një vit kur shpërtheu Scandoval, Tom duhet të kujdeset për situatën e tij.

Tani ajo që ish-i i Tomit dëshiron të shmangë është një “ndarje në natyrë”. Kjo u lejon të dyve të mbajnë “pronësinë dhe interesin” në shtëpi, por teknikisht dikush mund t’ia shesë atë një pale të tretë. Unë mund ta shoh atë tani. Sandoval i shet Tom Schwartz-it dhe të dy jetojnë të lumtur përgjithmonë në 4000 metra katrorë birrë bajate dhe manikyr të bardhë.

Shtëpia është blerë në vitin 2019 dhe Ariana thjesht dëshiron ta shesë dhe të vazhdojë. Dinamika në lidhje me Ariana-n, Tom-in dhe shtëpinë që zgjat do të luajë në sezonin e ardhshëm të Vanderpump Rules.

Bëhuni gati sepse VPR rikthehet me Sezonin pas Scandovalit më 30 janar në 8/7c në Bravo.