Ariana Madix ofron diçka rreth përditësimit të saj: 'Gati për të shkuar'

Klea

Ariana Madix ofron diçka rreth përditësimit të saj: ‘Gati për të shkuar’

Pavarësisht e Ariana Madix popullariteti dhe sukseset, ajo nuk është e huaj për polemika, si diskutimi rreth dyqanit të saj të ardhshëm të sanduiçëve, Diçka rreth saj. Ylli i Vanderpump Rules ka derdhur mbi 1 milion dollarë në dyqan së bashku me shoqen e saj Katie Maloney.

Pavarësisht burimeve të dukshme të shpenzuara në restorant, një hapje ende nuk ka arritur. Megjithatë, Katie dhe Ariana kanë rikuperuar disa nga humbjet e tyre me anë të shitjes së mallrave. Malli i bëri disa të besonin se dyqani nuk ishte menduar kurrë të ishte dhe e gjithë gjëja ishte thjesht një rrëmbim parash.

Vonesat e shumta në hapjen e Diçka Rreth Herit konfirmuan për shumë njerëz se i gjithë operacioni ishte thjesht një mashtrim i markës. Megjithatë, Ariana ka qenë e palëkundur në dhënien e përditësimeve, dhe ajo sapo hodhi një të re javën e kaluar.

Ariana bën shaka për çështjet e ardhshme të stafit të dyqanit sanduiçësh

Një reporter nga The US Sun mori pjesë në shfaqjen e fundit të Arianës Single AF: An Evening for Bad B*tches në Nju Jork. Në shfaqje, Ariana filloi të diskutojë diçka rreth saj, duke thënë: “Sapo fola me Katie-n më herët sot dhe jemi në një pikë tani me leje dhe gjithçka që ne, shpresoj se do të mendoj në një ose dy ditë në vijim. do të kemi fjalë zyrtare që ne thjesht mund të kalojmë në gjërat argëtuese.”

Ajo vazhdoi, “Kjo është në fakt të jesh në gjendje të kesh ligjërisht produktin në restorantin aktual dhe të fillosh të marrësh këtë menu dhe këtë porosi dhe gjithçka që shkon.” Më pas Ariana i siguroi fansat: “Sepse ne kemi gjithçka gati për të shkuar! Pra, si, fjalë për fjalë e dyta që kam [an opening] Ditën, ju djema do ta dini kaq shumë, sepse unë dhe Katie po ia dalim kaq shumë nga ajo e nënës.

Ajo më pas bëri shaka, “Ne jemi njësoj si … Mezi presim të kemi probleme të tjera. Për shembull, mezi pres që të kem probleme, si p.sh., thirrjet e stafit.” Me gjithë kritikat që kanë bërë Ariana dhe Katie për këtë restorant, mund të shpresohet që gjërat të fillojnë dhe të funksionojnë së shpejti, për hir të tyre. Në këtë pikë, nuk ka asnjë mënyrë që të dy ta varrosin biznesin në heshtje.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.