Ariana Madix 'Mund t'i besojë' vetes pasi DWTS e ndihmoi të përballet me ankthin

Klea

Ariana Madix ‘Mund t’i besojë’ vetes pasi DWTS e ndihmoi të përballet me ankthin

Ariana Madix nga Vanderpump Rules ka jetuar jetën e saj më të mirë në Duke kërcyer me yjet sallë vallëzimi. Ariana dhe partneri i saj i kërcimit, Pasha Pashkov, ishin në krye të renditjes për javën e 7-të dhe javën e 8-të. Jo shumë e dobët!

Gjatë gjithë kohës Ariana është përballur me një dëmtim në këmbë dhe një dëmtim të shpinës. Kur ajo godet sallën e ballit, ajo shkëlqen. Dhe me vetëm gjashtë çifte të mbetura në konkursin DWTS, ajo ka një pamje të vërtetë për të sjellë në shtëpi trofeun Len Goodman Mirrorball.

Kërcimi e ka ndihmuar Arianën të zbusë ankthin e saj

(Disney/Eric McCandless)

Ariana foli për Life & Style se si DWTS e ka ndihmuar atë të përballet me ankthin e saj. “Çdo herë para se të performojmë, jam tepër nervoz. Unë jam këtu jashtë, si duke tundur duart, duke u përpjekur të marr frymë thellë apo çfarëdo tjetër,” shpjegoi Ariana. “Dhe edhe pse e ndjej këtë, disi ende bashkohet. Kështu që unë mendoj se kjo është diçka që po mësoj – që mund të ndihem ashtu, por kjo nuk do të thotë se gjithçka do të shembet. Unë mund t’i besoj vetes, “shtoi ajo.

Ariana fliste shpesh për betejën e saj me ankthin në Pump Rules. Dhe jam i sigurt se takimi me Tom Sandoval për nëntë vjet nuk e ndihmoi situatën. Ariana tha: “Unë jam një person shumë i shqetësuar në përgjithësi, kështu që mendoj se përkthehet në kuptimin që thjesht mund të marr frymë përmes tij dhe të vazhdoj. Unë mund t’i besoj vetes për ta përballuar atë.”

Ish-banakieri i SUR-it ishte i emocionuar që u çiftua me Pasha. Ajo shpjegoi se si ai e ruan besimin e saj në sallën e vallëzimit. “Edhe pas provës së veshjes, ishte sikur ‘Oh, shkoi mirë’ dhe unë isha nervoz [but Pasha was] ashtu si, ‘Kjo është gjithçka që dua. Mund të bësh atë që sapo bëre”, tha ylli i VPR.

Kur Sandoval e tradhtoi Arianën me shoqen e saj, Rachel Leviss, ajo mbeti e verbër. Ajo diskutoi shkurtimisht Scandoval në DWTS, por e ka lënë pas përvojën e dhimbshme. Ariana është e përqendruar në kërcimin dhe konkurrencën për Trophy Len Goodman Mirrorball. Dhe jam e lumtur që ajo ka marrë disa mjete për ta ndihmuar me ankthin e saj.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.