Ariana Madix

Klea

Ariana Madix kthehet në Body-Shamers në rrjetet sociale!

Ariana Madix kthehet në Body-Shamers në rrjetet sociale!

Në një episod të fundit të Ishulli i Dashurisë SHBA, Ariana Madix, nikoqirja 38-vjeçare, bëri një hyrje marramendëse në vilë që bëri bujë në rrjetet sociale.

Ariana Madix

E veshur me një trup me trup të zi gjysmë të tejdukshëm me një dekolte të zhytur pranë LaQuan Smith, kombinuar me një mantel të vjetëruar, Ariana mahniti shikuesit me ansamblin e saj.

Duke e kompletuar look-un e saj me bizhuteritë e Simon G dhe Gemma Azzuro, takat e zeza Steve Madden me rripa dhe flokët e saj biondë të rrjedhshëm. Ariana Madix nxirrte magjepsje dhe besim.

Ariana Madix

Hyrja e saj, të kujton një stil të veshur më parë Megan Foxmblodhi një ortek lëvdatash kur Ariana ndau një video me lëvizje të ngadaltë në Instagram.

Fansat vërshuan seksionin e komenteve me admirim, duke shprehur admirimin e tyre me GIF-e të tronditura dhe emoji me zjarr.

“Kjo shfaqje ka të bëjë me sa nxehtë Ariana është, sikur nuk e di se kush tjetër është në të,” tha një fans, duke përmbledhur ndjenjat e shumë njerëzve. “Ajo është shumë e bukur dhe ajo bën një mikpritëse të shkëlqyer këtu.” Një fans ka deklaruar. “Ne të gjithë Ariana Madix. Ajo ka lindur e lezetshme dhe e bukur.”

Ariana Madix

Mirëpo, mes adhurimit nuk munguan edhe kritikuesit. Kritikat synonin fizikun e Madix-it, me një komentues duke deklaruar, “Ajo duhet të punojë në këmbët e saj …” Ariana u mbrojt me shpejtësi, duke pohuar: “Unë punoj me këmbët e mia seksi pothuajse çdo ditë. Do të të këputja qafën me kofshët e mia, por kurrë nuk do të të lë të afrohesh aq sa të më prekësh.

Madix, e njohur për përgjigjet e saj të sigurta, nuk u shmang nga përballja me një tjetër kritike që sugjeroi që ajo “duhet të ushtrojë ato këmbë”. Replika e saj e mprehtë, “Pa respekt, a e keni parë veten?” vuri në pah qëndrimin e saj jo të pakuptimtë.

Ariana Madix

Përtej pranisë së saj në Instagram, Ariana Madix ka qenë një ikonë e qëndrueshme stili në Love Island USA, duke mahnitur audiencën me zgjedhjet e saj të modës.

Për premierën e sezonit, ajo mahniti me një fustan metalik me pamje të lagur Di Pesta, duke mishëruar atmosferën e sirenës me flokët e saj të valëzuar.

Ariana Madix

Përdoruesit e mediave sociale u dëgjuan gjithashtu e Arianës pamja, me një koment me humor, “Ozempic plus extensions? Ajo do të përshtatet menjëherë. 🤣” Madix me lojëra u përgjigj: “Ozempic?? Kështu që ju mendoni se unë jam i dobët yyyyyyyy 😱😍.”

Fansat presin me padurim çdo episod të Ishulli i dashurisë në SHBA jo vetëm për dramën por edhe për ta parë e Arianës deklarata e ardhshme e modës. “Në këtë pikë, unë thjesht akordoj për të parë se çfarë Ariana vesh tjetër!!! Baybee nuk i mungon kurrë, “tha një admirues.

Episodet e reja transmetohen në orën 21:00 ET çdo ditë përveç të mërkurës deri në fundin e sezonit.