Ariana Madix kishte vetëm 2 mijë dollarë përpara se të përfitonte nga Scandoval

Klea

Ariana Madix kishte vetëm 2 mijë dollarë përpara se të përfitonte nga Scandoval

Ariana Madix kohët e fundit u hap për të qenë në shkatërrim financiar më parë Skandoval Ndodhi.

Në një klip special për një episod të ardhshëm të Vanderpump Rules, Ariana tha se gjoja ishte e ngarkuar me para. “Interneti mendon se kam bërë miliona dollarë. Kjo nuk është e vërtetë”, tha ajo. “Është sikur, më 1 mars, a isha i përgatitur financiarisht për të lëvizur? Jo. Fjalë për fjalë, një javë para se të ndodhte e gjithë kjo, mbaj mend që i dërgova email agjentit dhe menaxherit tim dhe i thashë: ‘Djema, le të fillojmë vërtet të përpiqemi të bëjmë disa sh*t. Sepse nuk jam në gjendje të mirë financiarisht’”.

Ajo vazhdoi duke treguar më shumë detaje: “Kur fillova të fitoja para të mira, vendosëm të blinim një shtëpi. Pastaj isha duke luajtur catch up deri në Katie dhe gjeta një vend të mrekullueshëm për një dyqan sanduiçësh.” Ylli i realitetit përfundoi, duke thënë se ajo arriti “një pikë ku në mars isha fjalë për fjalë në 2000 dollarët e fundit. Nuk po bëj shaka.”

Ariana po bën lëvizje të mëdha parash

Tashmë, ju jeni në dijeni të lajmit se Ariana zbuloi se i dashuri i saj prej gati 10 vitesh kishte një lidhje me ish-të dashurin e saj, Rachel Leviss. Dyshja po mashtronin pas shpinës së Arianës për shtatë muaj, dhe kur lajmi u publikua, na bëri të gjithëve në furi.

Që kur e la Tom Sandovalin në pluhur, Ariana ka bërë një kohë të mirë. Përveç ditës së saj të pagave masive në sezonin 11 të VPR, Ari ka arritur marrëveshje të mëdha të markave në proces. Këto përfshijnë Lay’s, Uber, Bloomingdales, T-Mobile dhe shumë të tjera.

Në vitin 2023, u zbulua se Ariana do të dilte në skenë si Roxie Hart në Broadway në muzikalin e gjatë në Chicago. Që kur ajo iu bashkua kastit, ylli i Pump Rules e ka udhëhequr muzikalin drejt performancës së tij jo-festash me fitimet më të larta në historinë 27-vjeçare të produksionit.

Jam i sigurt që ajo ka më shumë se 2000 dollarë tani. Dhe ajo ka fituar çdo qindarkë.

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë të martën në 8/7c.