Ariana Madix

Klea

Ariana Madix kërkon që Tom Sandoval të pushohet nga puna teksa përfundon sezoni 11 i 'Vanderpump Rules'!

Ariana Madix kërkon që Tom Sandoval të pushohet nga puna teksa përfundon sezoni 11 i 'Vanderpump Rules'!

Tom Sandoval's shanset për shëlbim duket se janë zvogëluar, veçanërisht në Ariana Madix sytë.

Një ngacmues për Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 11, i publikuar nga Bravo më 6 maj, la të kuptohet për emocione dhe konfrontime intensive. Mikpritës Andy Cohen zbuloi se kasti do të shikonte momentet e fundit të sezonit së bashku për të kapur “reagimet e tyre në kohë reale”, ndaj asaj që u përshkrua si një zbulim bombë.

Lisa Vanderpump

Gjatë shikimit, Lala Kent dhe Sandoval reagojnë ndryshe, me Lala duke u shfaqur i hutuar dhe Sandoval duke tundur kokën dukshëm. Ariana, nga ana tjetër, shihet duke folur në heshtje, “what the f-“, dhe më vonë shpërthen në lot kur e pyetën për reagimin e saj. “Më lëndon shumë ndjenjat,” shprehet ajo. “Vërtet po.”

Lala Kent

Ngacmimi më pas kalon në një skenë ku Sandoval lutet Ariana, ish-partnerja e tij prej nëntë vitesh. “Ju më njihni aq mirë sa të dini se kjo nuk është aktrim,” këmbëngul ai. Ariana përgjigjet me të ftohtë, “Unë jo”, duke e bërë Sandoval të bëhet emocional, një lot i rrokulliset në faqe, ndërsa ai thotë: “Ti më njihje, Ariana”.

“Thjesht dua që të largohesh nga unë. Unë thjesht dua që të largohesh,” Ariana pergjigjet me sy mbyllur.

Ariana Madix

Traileri sugjeron se tensionet mbeten të larta ndërsa aktorët përgatiten të përballen me njëri-tjetrin në ribashkim. Sandoval lë të kuptohet për të mbajtur prapa informacionin që ka dëgjuar, gjë që shkakton një reagim të fortë nga James Kennedy i cili i thotë atij që të “mbyllë gojën”.

Tom Sandoval

Sandoval gjithashtu duket se u detyrohet një falje të tjerëve, duke përfshirë Scheana Shay, i cili i thotë: “Duhet të kishe dalë nga dera e f-mbretit”. Kur Sandoval përpiqet të shpjegojë, Scheana e ndërpret, “Nuk ka “por”, Tom. Ajo fjali kishte mbaruar.”

Tom Sandoval

Në mes të dramës, Ariana gjen ngushëllim te Katie Maloney, e cila i ofron një përqafim ngushëllues.

“Ndonjëherë, është në rregull të largohesh,” përfundon Lisa Vanderpump në mënyrë të fshehtë.

Katie Maloney

Mes kësaj, Tom Sandoval's e dashura e ka bërë unfollow.

Pas lidhjes së tij me Ariana, Tom filloi të takohej me një modele të quajtur Victoria Lee Robinson, e cila është më e re se ai. Marrëdhënia e tyre dukej të ishte intensive, me Tomin që i referohej asaj si “varësia e tij”. Sidoqoftë, Victoria e ka hequr ndjekjen e Tomit në rrjetet sociale, megjithëse ajo ende ndjek grupin e tij dhe mikun e tij më të mirë, Tom Schwartz.

Tom Sandoval

Billi Lee gjithashtu ka unfollow si Tom dhe Victoria, por Tom vazhdon të ndjekë Billie. Nga ana tjetër, Jax ende ndjek Tom dhe Victoria, por ai nuk e ndjek Billi.