Ariana Madix i përgjigjet Tom Schwartz Shade

Klea

Ariana Madix i përgjigjet Tom Schwartz Shade

Është e sigurt të thuhet Ariana Madix dhe Tom Schwartz nuk janë në vendin më të mirë. Gjatë një vrojtimi paraprak të episodit të javës së ardhshme, shikuesit shohin dy veterinerët e Vanderpump Rules duke shkuar në të për herë të parë që nga premiera e sezonit në fund të janarit.

Në pamjen paraprake, të ndarë në internet nga Robyn Dixon Queens of Bravo, Tom bëri disa fotografi (diçka që ai e bën vetëm me gratë) në Ariana pasi ajo hodhi poshtë ftesën e tij për t’u bashkuar me të gjatë një udhëtimi me aktorët Tom Sandoval. “Kam hequr dorë prej teje shumë kohë më parë dhe jeta ime është më e mirë për të,” i tha Ariana Schwartz-it, i cili u përgjigj: “Ti nuk je mbretëresha e grupit”.

Tom Schwartz kundër Ariana në sezonin 11 të VPR

Pasi pa klipin në TV, Ariana iu përgjigj hijes së Tomit në komentet e një postimi në Instagram. “Ai nuk e ka gabim [because] Fjalë për fjalë nuk e kam menduar apo thënë kurrë këtë”, ka shkruar ajo. “I njëjti djalë që pretendon se i mungon miqësia ime. Po, me të drejtë, duhet të përpiqem të më rrëzosh sa më shpejt që t’i kujtoj se nuk grindem me të vetëm për të më kujtuar se bëra zgjedhjen e duhur për veten time.”

Marrëdhënia e Arit dhe Tomit ka qenë në shkëmbinj që kur u bë publik lajmi për lidhjen e Tom Sandoval me Rachel Leviss. Edhe pse Schwartz mohoi të dinte për këtë aferë deri pak para se të dinte pjesa tjetër e botës, Rachel ka pretenduar se pronari i TomTom gënjen.

“Schwartz e dinte që në fillim. Mora një telefonatë nga Tom pasi u lidhëm për herë të parë”, zbuloi ajo në podkastin e saj.

“…Ai ishte në banesën e Schwartz-it dhe kjo ishte një hapësirë ​​e sigurt për të. Kështu që Schwartz e dinte para se të kishim një bisedë për të folur për të dhe se cili do të ishte plani i lojës.”

Deri më tani, plani i Tom Schwartz-it për të fituar ndaj Arianës këtë sezon nuk duket shumë i nxehtë. Ne do të duhet të vazhdojmë të shikojmë për të parë se çfarë do të ndodhë më pas për dinamikën e tyre.

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë në Bravo, të martën në 8/7c.