Ariana Madix i përgjigjet shqetësimeve të Lala Kent për Daniel Wai

Klea

Ariana Madix i përgjigjet shqetësimeve të Lala Kent për Daniel Wai

Ylli i Vanderpump Rules Lala Kent nuk ka turpëruar të ndajë shqetësimet e saj Ariana Madix i dashuri i ri, Daniel Wai. Në fillim të këtij sezoni në VPR, Lala vuri në dyshim motivet e Danit. “Ariana ka një burrë të ri dhe unë them: “Cili është motivi i tij? Kjo është e çuditshme”, ka thënë Lala.

Por Ariana është e lumtur me Danin. Çifti u njohën në dasmën e mikut të Arianës rreth 10 ditë pasi ajo u nda nga Tom Sandoval. Gjatë qëndrimit të saj në sezonin 32 të Dancing with the Stars, Daniel do të fluturonte çdo javë nga Nju Jorku për ta parë atë të performonte përpara se të merrte sërish syrin e kuq. Tani kjo është kaq e ëmbël dhe mbështetëse. Një atmosferë krejtësisht e ndryshme nga lidhja e saj e mëparshme me Sandoval.

Por gjatë udhëtimit të Sezonit 11 Pump Rules në San Francisko, hetimi i Lalës për të gjitha gjërat Dan vazhdoi. “Përshtypja ime e parë për Danin? Më lejoni ta them kështu, ju mund të më thoni se ai është një djalë i mrekullueshëm gjatë gjithë ditës. Mendoj se është diçka e çuditshme që çdo tip do të thoshte: “Ajo është e vetmja”. Sapo u largua nga shoku i saj prej 10 vitesh dhe ata ende jetojnë bashkë”, tha Lala në rrëfimin e saj. Por Lala nuk mbaroi. Ajo vazhdoi: “Më vjen keq, por diçka nuk duket. E drejtë?” Por kjo nuk mjaftoi për ta penguar Lalën të lavdëronte “trupin e mirë” të Danit, ndërkohë që e shikonte të bëhej gati për të dalë. Zgjidh një korsi, Lala.

Ariana vendos rekord

Gjatë një paraqitje në Watch What Happens Live, një fans virtual kishte një pyetje për Arianën. “Si u ndjeve kur Lala tha sonte se është e çuditshme që Dan mendon se je ai që kur jeni bashkuar…ditë pas një lidhjeje 10-vjeçare?” e pyeti fansi.

“Epo, numri një, ne nuk u bashkuam 10 ditë pas një lidhjeje. Ne u takuam. 'Përshëndetje. Gëzohem që ju njohëm, e dini? Pastaj kjo përparoi ngadalë nga atje, “shpjegoi Ariana. “Umm…por… pjesa tjetër e kësaj tingëllon si një pyetje për Dan.”

Pa humbur asnjë rrahje, Andi thirri: “Mirë. Epo, le ta nxjerrim jashtë!” Dan ishte në shesh por nuk pranoi të jepte qëndrimin e tij.

Përfundimi i Sezonit 11 Vanderpump Rules transmetohet të martën, më 7 maj, në orën 8/7c në Bravo.