Ariana Madix

Klea

Ariana Madix flet për marrjen e modifikimit të keqbërësit në 'Rregullat e Vanderpump

Ariana Madix flet për marrjen e modifikimit të keqbërësit në 'Rregullat e Vanderpump'

Tifozët e Rregullat e Vanderpompës mund të jetë në një surprizë nëse ata pyesin Ariana Madix për përvojën e saj duke parë sezonin e fundit.

“Ti e di vetëm atë që filmon, kaq qartë gjërat që thuhen mes njerëzve të tjerë kur unë nuk jam aty – nuk e di se për çfarë po flasin.” Ariana38, ndau të dielën, më 21 prill, duke e mbështetur atë Kokteje AF teke libër në Festivalin e Librit në Los Angeles Times. “Ndihesha sikur po filmoja një sezon që ndihej shumë ndryshe nga ajo që po shikoja vetëm për sa i përket marrëdhënieve. “Ne jemi Spice Girls” dhe më pas është sikur jo.”

Ariana Madix

Në zhvillimet e fundit mbi Rregullat e Vanderpompës skenë, tensionet vazhdojnë të rriten si Ariana e gjen veten duke u përballur me pasojat e partnerit të saj Tom Sandoval's afera me shoqen e saj të ngushtë dhe bashkë-yll, Raquel “Rachel” Leviss. Pavarësisht trazirave në jetën e saj personale, Ariana ka vendosur të vazhdojë angazhimin e saj në sezonin e ardhshëm të emisionit.

Ariana Madix

Megjithatë, Ariana shpreson për mbështetje të palëkundur nga rrethi i saj i miqve, duke përfshirë Lala Kent dhe Scheana Shaypriten me zhgënjim pasi duket se po bëjnë përpjekje për të përmirësuar marrëdhëniet e tyre me të Sandoval.

Tom Sandoval

“Unë mendoj se diçka që është e rëndësishme dhe pjesë e çdo reality show është se ata gjithmonë duan të bisedojnë.” Ariana tha duke folur në Universiteti i Kalifornisë Jugore kampus me një veshje Showpo me dy pjesë dhe syze dielli Quay. “Ata nuk duan që audienca të jetë në njërën anë apo në tjetrën, kështu që ata gjithmonë do të përpiqen të barazojnë fushën e lojës. Ata gjithmonë e kanë bërë atë. Ata gjithmonë do të. E dija se do të bënin gjithçka që mundeshin edhe në fushën e lojës”.

Ariana Madix

Ndërsa sezoni shpaloset, fokusi duket se po zhvendoset drejt Sandoval's rol në dramën në vazhdim. Ariana la të kuptohet për hezitimin e tij për t'u përfshirë në një hark shpengimi, duke treguar një burim të mundshëm tensioni ndërsa ngjarjet përparojnë.

Kur u pyet në lidhje me mundësinë e portretizimit si zuzar në shfaqje, Ariana pranoi me humor shqetësimet e audiencës, duke sugjeruar se pritshmëritë e tilla nuk ishin të pabaza.

Ariana Madix

Në episodet e fundit, shikuesit ishin dëshmitarë e Arianës aktorët që zgjedhin të filmojnë së bashku Sandovalderisa Ariana ajo ka vendosur një vijë të qartë, duke zgjedhur të ruajë distancën dhe të angazhohet me ish-in e saj vetëm kur është absolutisht e nevojshme.

e Arianës mungesa e simpatisë ndaj Sandoval's Mendimet për vetëvrasje të raportuara pas lidhjes ngritën vetullat tek shikuesit. Duke reflektuar mbi situatën, ajo vuri në dukje, “ato mendime dhe ato ndjenja bazohen në një situatë që ai krijoi në të cilën ai nuk dha af – për shëndetin mendor të dikujt tjetër”.

Ariana Madix

Duke marrë parasysh ngjarjet që ndodhën, Ariana menduan nëse trajektorja e sezonit do të kishte qenë ndryshe nëse prodhuesit do të kishin marrë një pauzë më të gjatë pas Skandovaleve zbulesë.

“Unë e kuptoj pse ata e bënë këtë,” tha ajo pasi kamerat e kapën dy muaj pas ribashkimit shpërthyes të sezonit 10. “Kur bëhet fjalë për reagimin ndaj traumës – luftoj, fluturoj ose ngrij – unë jam një frigorifer, kështu që ju më shihni fjalë për fjalë të ngrirë në dhomën time me gjithçka që kam, duke i vendosur gjërat në kuti, duke u përpjekur të pastroj dollapin tim, por fjalë për fjalë jam i ngrirë . Për mua personalisht, vetëm si individ, mendoj se për mua do të kishte qenë më mirë për mua [to wait to film].”

Ndërsa shpalosen episodet e reja, ish-konkurrentja e Dancing With the Stars e gjen veten duke menduar për të ardhmen e saj. Pas një qëndrimi triumfues në Broadway duke portretizuar Roxie Hart në Çikago, Ariana shprehu dëshirën e saj për t'u rikthyer në skenë.

Ariana Madix

E ardhmja Ishulli i Dashurisë Mikpritësja në SHBA i siguroi të pranishmit në Festivalin e Librave se dyqani i saj i sanduiçëve në Hollywood Perëndimor, Something About Her, së shpejti do të mirëpresë klientët. Sa për e Arianës Rikthimi i mundshëm për një sezon tjetër të Vanderpump Rules, fansat do të duhet të qëndrojnë të sintonizuar.

Ariana Madix

“Unë mendoj se në fund të fundit do të kishte kuptim për mua,” tha ajo. “Shfaqja jonë ka lulëzuar gjithmonë kur është më autentike dhe reale, dhe unë duhet të jem në gjendje të shfaqem dhe të jem i sinqertë që të ketë kuptim për mua. Pra, kjo është pyetja që do t'i bëja vetes, duke hyrë në të.”

Rregullat e Vanderpompës transmetohet në Bravo, të martën, në orën 20:00 ET.