Ariana Madix flet për lëvizjen në New York City

Klea

Ariana Madix flet për lëvizjen në New York City

2024 ndjehet si e Ariana Madix vit. Pasi zbuloi se ish-i dashuri i saj, Tom Sandoval, po e tradhtonte me Rachel Leviss, ylli i Vanderpump Rules pati disa muaj të vështirë para se të gjente shpejt rrugën e saj.

Në prill 2023, Ariana doli në publik me një burrë të ri, i cili ishte i bazuar në Bregun Lindor. Banori i NYC, Daniel Wai, dhe dashuria e tij e zonjës kanë bërë gjënë e distancave të gjata që atëherë. Por siç do ta kishte fati, një mundësi e fundit profesionale e ka rikthyer Arianën në Big Apple.

Ajo do të luajë në muzikalin legjendar Chicago. Për këtë arsye, ajo do të marrë një pickim nga NYC.

Ariana e krahason lëvizjen e Nju Jorkut me “ngarë biçikletë”

Në Dhjetor 2023, Ariana bëri njoftimin se ajo u luajt në hitin e Broadway në Chicago si Roxie Hart.

Me sa duket, detyrimet rigoroze do të kërkonin që Ariana të zhvendosej në New York City, qoftë edhe përkohësisht. Mundësia tani e pozicionon atë që të jetë në gjendje të jetojë dhe të punojë në të njëjtin qytet me Danielin.

Por përveç tjetrit të rëndësishëm, Ariana është e emocionuar që është kthyer në një qytet ku ka jetuar më parë. Ylli i Vanderpump Rules ndau mendimet e saj për këtë çështje me Extra.

“Disa pjesë të tij janë si të ngasësh një biçikletë … të marrësh trenin dhe të ecësh kudo gjëra të tilla. Unë thashë, ‘Mirë, më kujtohet se si ta bëj këtë’ dhe më pas gjërat e tjera janë thjesht … është një qytet ndryshe nga kur kam jetuar këtu më parë sepse kam qenë këtu para Instagramit, para iPhone, mediave para sociale. Është shumë e ndryshme në shumë mënyra, por mendoj se vetëm ju e njihni botën në përgjithësi,” shpjegoi Ariana.

Jo se Ariana i ka ndërprerë tërësisht lidhjet me Los Anxhelosin. Ajo është ende pjesë e kastit të Vanderpump Rules dhe do të duhet të filmojë në LA në të ardhmen. Dhe mbetet ende çështja e shtëpisë që Ariana bleu me Tomin. Ajo dhe bashkë-ylli i saj Katie Maloney do të hapin gjithashtu një dyqan sanduiçësh të quajtur Something About Her në zonë.

Kështu duket se ylli i realitetit do të jetë dy bregdetar tani për tani. Një gjë është e sigurt, ylli i Arianës po rritet dhe ajo ka shumë mundësi për të zgjedhur.

Ndiqeni sezonin e ri të Vanderpump Rules të martën, 30 janar në orën 8/7c në Bravo.