Ariana Madix fiton çmimin e zgjedhjes së njerëzve

Klea

Ariana Madix fiton çmimin e zgjedhjes së njerëzve

Ariana Madix jeta thjesht vazhdon të duket gjithnjë e më mirë. Siç e dinë fansat, yllit të Vanderpump Rules iu përmbys bota kur i dashuri i saj prej kohësh e tradhtoi.

Megjithë dhimbjen e zemrës, gjërat kanë qenë të reja që atëherë. Yllit të realitetit i janë realizuar pothuajse të gjitha ëndrrat e saj gjatë vitit të kaluar, si kur arriti të konkurronte në Dancing with the Stars.

Sukseset e saj kulmuan me rolin e Roxie Hart në Chicago në Broadway. Tani, asaj i është dhënë një njohje zyrtare.

Ariana dhe fituesit dhe të nominuarit e PCA Reality TV

Në 2024 People’s Choice Awards, Ariana fitoi çmimin “Konkurruesi më i mirë i vitit” për kohën e saj në DWTS. Sa për të qeshur, Ariana nuk mund të ishte aty për të pranuar çmimin pasi ishte e zënë duke performuar në Broadway gjatë ceremonisë. Flisni për një shfaqje suksesi; fitoret po grumbullohen shumë për të VPR-së.

Ariana mundi disa fytyra të njohura në kategori. Të nominuarit e tjerë përfshinin Charity Lawson nga The Bachelorette dhe Theresa Nist nga The Golden Bachelor. Madje ishte edhe konkurrenti i Arianës në DWTS dhe fituesi i sezonit 32, Xochitl Gomez. Fitorja e Arianës në kategori do të thoshte se ajo u largua me gjysmën e çmimeve për të cilat ishte nominuar.

Ylli i Pump Rules u nominua gjithashtu për “Ylli i Vitit në Reality TV”. Ajo u ul përkrah njerëzve si Kyle Richards, Garcelle Beauvais, Kandi Burruss, Kim Kardashian dhe fitueses së këtij viti, Khloé Kardashian. Megjithatë, fitorja e Arianës në kategorinë e konkurrentëve e vendos atë përkrah fituesve si ish-Bachelorette Hannah Brown dhe ylli i Drag Race, Gigi Goode.

Ju mund ta shihni listën e plotë të fituesve dhe të nominuarve të këtij viti në PEOPLE.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.