Ariana Madix 'emocionale' përpara finales së Dancing With the Stars

Klea

Ariana Madix ‘emocionale’ përpara finales së Dancing With the Stars

Emocionet janë të larta përpara Duke kërcyer me yjet Përfundimi i sezonit 32. Grumbullimi i fundit i sezonit do të shohë pesë partneritete që do të shkojnë kokë më kokë, me rezultate të bartura nga java e kaluar.

Trofeu Mirrorball mund t’i shkojë kujtdo këtë sezon. Një kandidat i mundshëm për kurorën e sezonit 32 do të ishte Ariana Madix, së bashku me partnerin e saj, Pasha Pashkov. Rezultatet e Arianës janë përmirësuar vetëm që nga premiera e sezonit.

Përtej kësaj, Ariana ka mbështetjen e pothuajse çdo shikuesi të Vanderpump Rules në anën e saj. Nëse do të vinte në mbështetje të plotë të fansave, Ariana thjesht mund ta merrte tortën. Megjithatë, Ariana po ndjen nerva.

Ariana nuk është gati të heqë dorë nga Dancing with the Stars

Ariana foli me The Daily Dish të Bravo për ndjenjat e saj përpara finales. “Jam emocionale,” tha ajo. “Nga njëra anë, është sikur ka filluar të më godasë se gjithçka po i vjen fundi, dhe ka qenë një përvojë tepër e bukur dhe një përvojë që ka qenë transformuese për mua, dhe që do ta vlerësoj përgjithmonë, pavarësisht se çfarë do të ndodhë.”

Ariana vazhdoi, “Gjithashtu procesi i provave të çdo dite me partnerin tim për katër ose pesë orë në ditë dhe vetëm duke e ditur se jeta ime nuk do të jetë më kështu. Por, nga ana tjetër, jam shumë i emocionuar për finalen.” Ariana ngacmoi stilin e saj të lirë, duke vënë në dukje se sa e emocionuar ishte që të gjithë ta shihnin atë.

Për më tepër, Ariana dhe Pasha kanë një valle shpengimi për të luajtur. Me perspektivën për të fituar, Ariana tha: “Do të më bie të fikët … do të isha kaq mbi hënë … Nëse do të ishim në gjendje të merrnim Mirrorball, thjesht mendoj se emocionet – ne jemi të dy qajnë – kështu që ai dhe unë do të të jetë rrënoja totale. Lumturia do të ishte vetëm në nivelin 20.”

Finalja e sezonit 32 të Dancing with the Stars transmetohet të martën, më 5 dhjetor, në orën 20:00 në ABC dhe Disney+.