Ariana Madix

Klea

Ariana Madix duartroket pas akuzave se ka fituar para në “Scandoval” ndërsa Raquel Leviss lufton

Ariana Madix duartroket pas akuzave se ka fituar para në “Scandoval” ndërsa Raquel Leviss lufton

Ariana Madix u kundërpërgjigj pasi u akuzua se fitoi para në “Scandoval” me publikimin e librit të saj të ri, “Single AF Cocktails”. Të Rregullat e Vanderpompës Ylli iu përgjigj fansave, të cilët bënë disa pyetje të mprehta pasi ajo zbuloi projektin e saj të ri.

Ariana Madix

38-vjeçarja njoftoi librin e ardhshëm në Instagram, duke shkruar: “Këta muajt e fundit kanë qenë një vorbull dhe megjithëse jam në një vend më të mirë tani, shpalosja e shkatërrimit tim personal ishte kaq e dhimbshme. Përmes të gjitha thashethemeve dhe titujve të çmendur, të gjithë kishin pikëpamjen e tyre të nxehtë për atë që ndodhi dhe unë do të jem përgjithmonë mirënjohës për ata që vazhdojnë të më mbështesin gjatë gjithë kësaj. Por tani është koha që unë po tregoj plotësisht anën time të historisë.”

Ariana vazhdoi — “Bartending do të jetë gjithmonë gjëja ime dhe libri im i ri, SINGLE AF COCKTAILS, është albumi im i ndarjes, historia e marrëdhënies sonë dhe tradhtia që i dha fund të gjithave, e treguar përmes pijeve. Libri është në shitje më 5 dhjetor dhe do të kishte shumë kuptim për mua nëse do ta porosisnit paraprakisht.”

Ariana Madix

Ylli i reality shtoi se do të hajë në “fazën e muajit të mjaltit” që ndau me ish-in, Tom Sandovalduke shtuar se ajo gjithashtu do të trajtojë “çështjet e hershme në marrëdhënien tonë, kur gjithçka u prish dhe së fundi, duke e bërë atë nga ana tjetër”, ndërsa do të prezantojë recetat e koktejve.

e Arianës bashkë-yjet u bashkuan me mesazhe mbështetjeje me Katie Maloney, 36, duke shkruar — “Nuk mund të pres! Shumë krenare për ty!”

Ariana Madix

Scheana Shay shtoi – “NJË MBRETËRESHË E VËRTETË” dhe e Arianës i dashuri aktual, Daniel Wai, bëri shaka – “Nëse kështu duket kur hedh një pije, hidhi të gjitha mbi mua!!!!”

Ariana ia ktheu me shaka – “Edhe një ngjitës?!”

Ariana Madix

Një ndjekës e ndryshoi temën, duke e pyetur Ariana në seksionin e komenteve të postimit – “Pse jeton ende me të?” duke iu referuar bashkëjetesës aktuale të yllit të Bravo me ish-in e saj. Ariana dhe Sandoval ende ndajnë shtëpinë e tyre prej 2 milionë dollarësh në Los Anxhelos, pavarësisht ndarjes në mars.

“Unë jetoj në shtëpinë time që kam, ndërsa punoj me avokatin dhe këshilltarët e mi financiarë për të ecur përpara në rrugën më të mirë përpara se të çrrënjos qenin dhe macen time të moshuar dhe të shkaktoj më shumë trauma për ne të tre”, shpjegoi ajo.

Ariana Madix

Një tjetër tifoz u gris Ariana për gjoja përpjekje për të “shfrytëzuar situatën duke fituar para”.

Ariana duartrokiti, duke shkruar – “‘Duke shfrytëzuar situatën’ … Zotëri, kjo është JETA IME.”

Ariana Madix

Muajin e kaluar, një burim i tha ET se Ariana po refuzonte të filmonte me Sandoval pasi filloi prodhimi i sezonit 11 të “Pump Rules”.

Tom dhe Ariana nuk ka filmuar një me një dhe ajo po u thotë miqve të saj se nuk do ta bëjë”, tha një burim i brendshëm për gazetën. “Ajo e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të filmojë me të Tom dhe është në një vend të mirë mendërisht, dhe filmimi me të do të shkaktojë vetëm përçarje.”

Ariana Madix

Këshilltari e shtoi këtë Ariana Madix kishte refuzuar gjithashtu të merrte pjesë në aktivitetet e aktorëve që përfshinin ish-in e saj.

Ariana ka anashkaluar edhe gjërat në grup, si udhëtimi i fundit, për të shmangur Tom”, zbuloi hajduti. “Ata përfunduan duke e filmuar atë dhe Katie duke kërkuar punonjës të rinj për dyqanin e tyre të sanduiçëve.”