Ariana Madix do të kthehet në Broadway në Chicago

Klea

Ariana Madix do të kthehet në Broadway në Chicago

Ariana Madix po kthehet sërish në Broadway në “Razzle Dazzle”!

Fituesi përfundimtar i Scandoval u luajt si Roxie Hart për një garë 10-javore të Çikagos që sapo përfundoi muajin e kaluar. Me Arianën në krye, emisioni shiti majtas e djathtas dhe theu rekorde. Njerëzit duhet të duan më shumë sepse ajo do ta riprodhojë rolin edhe për disa javë në fund të kësaj vere. Për fat të mirë, ajo do të jetë e lirë pasi Vanderpump Rules po bën një pauzë nga xhirimet e tyre të zakonshme verore.

Ariana do të kthehet në Broadway në gusht

NJERËZIT zbuloi ekskluzivisht se Ariana do të kthehet në Great White Way për t'u rikthyer si “kurorëshkelëse vrasëse” Roxie Hart nga e enjtja, 1 gusht deri të martën, 27 gusht në Teatrin Ambassador të NYC.

Ky do të jetë kandidimi i saj i dytë si Roxie. Vrapimi i saj i parë ishte një sukses i shitur nga janari deri në prill. Shfaqja theu gjithashtu rekorde në arkë për katër nga ato 10 javë. Natyrisht, fansat e Bravo përbënin një pjesë të madhe të atyre që u dyndën drejt audiencës.

Çikago është një shtyllë kryesore në Broadway. Muzikali Kander dhe Ebb, i koreografit fillimisht nga Bob Fosse, është muzika më e gjatë amerikane e Broadway.

Ariana studioi teatër muzikor në kolegj dhe më pas u transferua në NYC si një shpresëdhënëse në Broadway. Ndërsa ishte atje, ajo mësoi të bënte banakie për të paguar faturat. Ajo përfundimisht u zhvendos në LA dhe përdori aftësitë e saj për të pirë pije në SUR – ku u takua me Tom Sandoval dhe iu bashkua kastit të VPR.

Gjatë një thirrjeje për shtyp për kandidimin e saj të parë, Ariana diskutoi ëndrrën e saj që të bëhej realitet. “Kjo është fjalë për fjalë gjithçka për mua. Është gjithçka që kam dashur ndonjëherë. Dhe të jem këtu tani, duke pasur këtë moment të rrethit të plotë … ndihem shumë mirënjohës.”

Urime Ariana-s, e cila gjithashtu do të jetë e rezervuar dhe e zënë me hapjen e Something About Her këtë muaj DHE pritjen e Love Island USA këtë verë.

A ka kontrolluar dikush për t'u siguruar që Scheana Shay është mirë me lajmet e fundit?

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë të martën në 8/7c. në Bravo.