Ariana Madix diskuton për veshjen 'hakmarrëse': 'Nuk ishte e planifikuar'

Klea

Ariana Madix diskuton për veshjen ‘hakmarrëse’: ‘Nuk ishte e planifikuar’

Në vazhdën e Scandoval, fansat e Vanderpump Rules në mbarë botën ishin të sintonizuar me padurim për ribashkimin e Sezonit 10. Të gjithë shpresonin që Tom Sandoval dhe Rachel Leviss të merrnin ëmbëlsirat e tyre të thjeshta ndërkohë Ariana Madix do të largohej triumfues.

Ribashkimi ishte plot ulje-ngritje, por një nga ngritjet më të mëdha ishte padyshim fustani i kuq i Arianës. Fillimisht, Ariana ka veshur me vetëbesim xhaketën dhe fundin dypësh. Hyrja e saj e shtyu Lisa Vanderpump të thoshte: “Ky është një fustan hakmarrjeje nëse e kam parë ndonjëherë”. Andy Cohen shtoi: “E di. Ajo është si Princesha Diana.”

Libri i ardhshëm i Ariana-s, Single AF Cocktails: Drinks for Bad B*tches, përmban një recetë “Veshje hakmarrjeje”. Libri ka gjithashtu foto të Arianës duke rishpikur fustanin dy herë. Historia e fustanit shoqërohet me “një Negroni të kuqe të zjarrtë”, së bashku me detaje të reja rreth fustanit.

Ariana ishte “e fiksuar” pas veshjes me shikim të parë

Përpara publikimit të librit, Ariana foli me People për veshjen virale të ribashkimit. Rezulton se viraliteti i momentit të modës ishte më shumë një aksident i lumtur se çdo gjë tjetër. “Nuk ishte planifikuar,” shpjegoi ajo. “Unë thjesht doja të kisha diçka në të cilën ndihesha mirë, në të cilën ndihesha i fortë.”

Më shumë se çdo gjë, hakmarrja nuk ishte kurrë pjesë e zgjedhjes së veshjes në mendjen e Arianës. “Fjala ‘hakmarrje’ nuk ka dalë kurrë nga goja ime. Është diçka që u tha nga Andi në këtë moment dhe ishte një gjë vërtet e bukur për ta thënë… Dhe po, ishte një moment që më ndihmoi të ndihesha sikur kisha një lloj forca të blinduara.”

Një fragment nga libri ndau: “E dija se këtë herë veshja ime duhej të bëja një deklaratë të guximshme. Kur [Emil Men] nxorrën një kombinim të mahnitshëm të sipërm të kuq dhe fund, ne të dy u fiksuam menjëherë. Rezulton se mënyra më e mirë për t’u hakmarrë ndaj një ish-i është thjesht t’i kujtosh se si je një fishekzjarrë e plotë, me ose pa ta.”

Libri i Arianës del në raftet nesër, më 5 dhjetor, dhe Vanderpump Rules kthehet në Bravo në janar.