Ariana Madix dhe Tom Sandoval pozojnë së bashku gjatë xhirimeve të pompës

Klea

Ariana Madix dhe Tom Sandoval pozojnë së bashku gjatë xhirimeve të pompës

Çdo javë, gjithnjë e më shumë detaje dalin rreth statusit të Tom Sandoval dhe Ariana Madix. Tifozët e Rregullat e Vanderpompës u tronditën deri në palcë kur doli se Tom po tradhtonte Arianën me Rachel Leviss.

Dhe me të gjithë aq të tronditur, shikuesit lypin për sezonin 11 sa më shpejt të jetë e mundur. Ai eksitim sjell një padurim për të ditur çdo detaj ndërkohë. Për një kohë të gjatë, ishte e paqartë nëse Tom dhe Rachel do të ktheheshin për sezonin e ardhshëm.

Por sapo u konfirmua se do të ishin, Ariana tha se nuk do ta kishte. Ajo nuk donte të filmonte me asnjërin prej tyre. Ngjarjet e fundit kanë treguar se ajo nuk ishte aq me fat, të paktën kur ishte fjala për Tomin. Por zhvillimet e reja i bëjnë gjërat edhe më interesante, përfshirë edhe këtë.

Tom dhe Ariana afrohen gjithnjë e më shumë

(Foto nga: Martin Riese përmes Instagramit)

Kasti i VPR u fotografua së fundmi me Martin Riese. Martin është një somelier i vetëshpallur i ujit dhe fotot dukej se e tregonin atë duke marrë yjet në një udhëtim për shijimin e ujit. Kasti pozoi për një grup të xhiruar për historinë e Martinit në Instagram, ku shfaqej Tom në pjesën e përparme dhe Ariana në pjesën e pasme.

Fansat që e kanë ndjekur nga afër këtë sagë do ta dinë se kjo është hera e parë që Tom dhe Ariana pozojnë për një foto së bashku që nga ndarja e tyre. Fillimisht, Ariana nuk donte fare të filmonte me Tomin, por shumë shpejt kjo u rezultua e pamundur. Rrjedhjet e shumta kanë treguar çiftin në të njëjtën dhomë me kamerat që rrotullohen. Por kjo është hera e parë që të dy shfaqen disi miqësorë.

Në zbulimet e mëparshme nga dyshja, njëri prej tyre dukej gjithmonë i mërzitur, kuptohet kështu. Këtu gjërat dukeshin normale. Megjithatë, nuk është e vështirë të imagjinohet se si duhet të jetë ndier Ariana nga brenda. Ajo ka thënë disa herë se shfaqja nuk do të funksionojë me Tomin. Por na mbetet vetëm të presim dhe të shohim.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules pritet të transmetohet në fillim të vitit 2024.