Ariana Madix dhe Katie Maloney përdorën sanduiçe të tjera të dyqaneve

Klea

Ariana Madix dhe Katie Maloney përdorën sanduiçe të tjera të dyqaneve

Në sekuencën hapëse të Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11, hodhëm një vështrim të fshehtë në dyqanin e shumëpritur të sanduiçëve, Diçka rreth saj. Pavarësisht se dyqani i sanduiçëve nuk është i hapur, prezantimi i këtij sezoni shfaqet Katie Maloney dhe Ariana Madix pozuan në mënyrë magjepsëse brenda biznesit të tyre. Ata janë duke qëndruar përballë një tavoline me sanduiçe ndërsa Ariana mban një filxhan çaji.

Natyrisht, ne ishim të ngazëllyer që kishim një paraqitje të shkurtër të asaj që diçka rreth saj ofron. Emri i restorantit sigurisht që nuk tregon shumë për menunë e tij, ndaj ne kemi qenë kuriozë të shohim se çfarë kanë gatuar zonjat.

Fatkeqësisht, gjithçka në lidhje me konfigurimin në sekuencën e hapjes ishte e rreme. Na mashtruan. Sipas The Sun, sanduiçët nuk ishin as të tyret.

Një dyqan sanduiçësh pa sanduiçe

Disa muaj më parë, ne pamë një ngacmues të prezantimit të Sezonit 11 në një TikTok të filmuar nga një fans i cili vuri re produksionin. Nëse shikoni sytë, mund të dalloni patjetër se duket si një bandë aktorësh, por një burim pranë prodhimit sapo konfirmoi se ata punësuan ekstra për të filmuar këtë moment. Gjithçka ishte e rreme, deri te sanduiçët.

Insajderi tha: “Ata gjithashtu morën ushqim nga një biznes tjetër lokal, kështu që sanduiçët që filmuan nuk janë të tyret.”

Pavarësisht se çfarë mund të sugjerojë sekuenca e hapjes në VPR, nuk është planifikuar asnjë datë hapjeje për Diçka Rreth saj. Faqja e internetit nuk përfshin një menu apo edhe një përshkrim të llojit të ushqimit që ata planifikojnë të shërbejnë. Tani për tani, ai thjesht po përdoret si një dyqan mallrash në internet.

Sipas zonjave, ka pasur një mori arsyesh për moshapjen e restorantit. Së pari, ata u vonuan nga qyteti. Më pas, ata thanë se po përpiqeshin të bënin përditësime në zonën e tyre të ngrënies në natyrë. Së fundmi, ata thanë se departamenti i shëndetësisë po i detyron ata të riparojnë dyshemenë e tyre.

Ne të gjithë kemi gishtat e kryqëzuar se diçka rreth saj do të jetë e hapur për biznes së shpejti. Ata tashmë kanë derdhur një ton para në të. Tani për tani, gjëja më e afërt që kemi është ky vështrim 2 sekondash në sekuencën e hapjes me sanduiçet e dikujt tjetër.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet të martën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.