Ariana Madix dhe Katie Maloney: Diçka rreth reagimit të saj

Klea

Ariana Madix dhe Katie Maloney: Diçka rreth reagimit të saj

Është mjaft mendjemadhe të tregtosh një entitet që nuk ekziston ende, pavarësisht se është për një kauzë të denjë. Ose ndoshta është një shenjë që Ariana Madix dhe Katie Maloney janë shumë të sigurt se dyqani i tyre i shumëpritur i sanduiçëve, Something About Her, do të hapet së shpejti.

Pas një serie burokratike është drejtshkrimi i saktë i fjalës. pengesat, dyshja Vanderpump Rules vendosi të mos premtonte një datë hapjeje. Ndoshta edhe publiku pushoi së pyeturi. Kanë kaluar më shumë se gjashtë muaj që kur u prezantua afati kohor origjinal.

Por tani për të ofruar produkte të shitshme për fansat e tyre në emër të Diçka rreth saj është një arsye për pyetje.

50% e të ardhurave shkojnë për një kauzë të denjë

Në një postim të fundit në Instagram, Ariana dhe Katie njoftuan planin e tyre për të shitur mallrat “Diçka rreth saj” me 50% të fitimeve të shkojnë drejt një organizate që i kushtohet dhënies fund të pastrehëve të të rinjve. Një shkak i denjë me siguri. Por nga lidhja e pashpjegueshme mes çorapeve dhe sanduiçeve? Kurioz.

Yjet e Vanderpump Rules janë fotografuar të ulur në një kabinë në dyqanin e tyre. Ata kanë veshur këmisha me kopsa dhe në dukje pak tjetër përveç një palë çorape dhe sandale me rripa.

Ndoshta mungesa e veshjes është të fokusohesh te çorapet. Ose është menduar si një deklaratë për komentin pa takt që Tom Sandoval dha në ribashkimin e sezonit 10. Sido që të jetë, fansat kishin shumë për të thënë në reagim.

“Surprizë! Kemi disa mallra të reja @somethingabouther për ju, pikërisht në kohën e pushimeve,” i kanë shkruar Katie dhe Ariana fotot.

“Të shesësh mallra për një dyqan që ende nuk ekziston, po bëhet e çuditshme tani”, shkroi një ndjekës.

“Diçka për çorapet e saj … asgjë për sanduiçet e saj,” shtoi një sekondë.

Një tjetër koment gazmor thoshte: “Të gjitha çorapet pa sanduiçe”.

“Seriozisht? Më shumë mall për një dyqan sanduiçësh që nuk ekziston?” shkroi një i katërti.

“Si po shet mall për një dyqan që nuk është as i hapur???” pyeti një tjetër.

Një finale shtoi: “Duket shumë e çuditshme, të dua të gjithëve, por nuk e kuptoj fare.”

Ndoshta fansat do të marrin përgjigje në ditët në vijim. Ose ndoshta kjo lëvizje sinjalizon më në fund një hapje në horizont.

Vanderpump Rules rikthehet në Bravo për sezonin 11 në janar 2024.