Ariana Madix dhe Katie Diçka rreth datës së saj të hapjes

Klea

Ariana Madix dhe Katie Diçka rreth datës së saj të hapjes

Kanë kaluar pothuajse tre vjet që kur Vanderpump Rules' Ariana Madix dhe Katie Maloney zbuluan planin e tyre për të hapur një dyqan sanduiçësh të frymëzuar nga romët në West Hollywood – Diçka rreth saj. Dyshja ia ka atribuar më së shumti shtyrjet e shumta të datës së hapjes çështjeve dhe problemeve që lejojnë qytetin me oborrin e tyre të vogël të jashtëm.

Një ditë tjetër, Katie hodhi poshtë idenë se i gjithë operacioni ishte një mashtrim për të shitur mallra ose për të pasur një histori VPR dhe premtoi se dyqani ishte “aq rrezikshëm afër” hapjes. Ne e kemi dëgjuar këtë më parë, kështu që ishte e lehtë të mos e kishim mendjen. Megjithatë, duket se gjërat më në fund po bashkohen. Diçka rreth saj tani ka një datë zyrtare hapjeje, dhe është shumë shpejt!

Hapja madhështore e Something About Her është caktuar për muajin e ardhshëm

Data e fundit e hapjes së Diçka rreth saj që nuk ndodhi ishte 15 janari 2024. Sipas një burimi që foli me The US Sun, dyqani do të fillojë zyrtarisht të hedhë letrat e tij të kasapit dhe sanduiçet e stolisur me spango të mërkurën, 22 maj 2024 .

Deri në hapjen e saj zyrtare, SAH do të ketë disa hapje të buta. Shpresojmë, ata kanë shtuar disa artikuj të rinj të menusë, sepse ne kemi parë tashmë dy degustime të ofertave të njëjta në VPR.

Një burim zbuloi se dyqani gjithashtu ka plane për një “festë të madhe WeHo Pride”. Ajo fundjavë festive zgjat nga 31 maji deri më 2 qershor.

Pavarësisht të gjitha çështjeve të mëparshme, insajderi ndau: “Brendësia e dyqanit është gati për të shkuar. Gjithçka është ende në vend siç është ngacmuar në emision.”

Megjithatë, ka ende disa sinjalistika të jashtme që mungojnë dhe oborri që u shkatërrua nuk është rindërtuar.

SAH do të ketë ende disa ndenjëse në natyrë edhe pse oborri nuk është aty. “Dyqani do të shtojë tavolina në rrugicën anësore dhe një stol me porosi pikërisht përpara dyqanit,” tha burimi.

Tani për tani, ka vetëm disa karrige ku dikur ishte oborri. Me sa duket, ajo po shërben si një “zonë pritjeje” për punonjësit e mundshëm.

Të punësuarit e mundshëm që shikuesit e kanë parë tashmë duke u intervistuar në fillim të këtij sezoni, duhet të kenë nevojë për punë aktuale ndërkohë.

A do të shohim më në fund një dyqan që funksionon plotësisht në sezonin 12? Të paktën duket se Ariana dhe Katie së shpejti do të bëjnë bukë të mjaftueshme për të paguar qiranë me sanduiçet e tyre dhe jo me xhupet dhe çorapet e tyre të parakohshme SAH!

Sezoni 11 i Vanderpump Rules vazhdon të martën në orën 8/7c. në Bravo.