Ariana Madix Detajet 'E çuditshme' Kthimi në TomTom

Klea

Ariana Madix Detajet ‘E çuditshme’ Kthimi në TomTom

Pati një skenë të hidhur gjatë premierës së mbrëmshme të sezonit 11 Vanderpump Rules. Ne pamë Ariana Madix duke u kthyer në vendin e krimit: TomTom. Aty, më 1 mars 2023, Ariana mori telefonin e të dashurit të saj prej shumë kohësh, Tom Sandoval, pasi ai u rrëzua ndërsa ai po luante yllin patetik të krizës së mesme të jetës.

Ariana kapi një sy të padëshiruar kur u shfaq një video intime e Rachel Leviss që Tom e kishte ruajtur disi. Kjo konfirmoi lidhjen e tyre disamujore, e cila do të bëhej e njohur si Scandoval.

Kuptohet, Ariana thotë se kishte një pauzë për t’u kthyer në vendin që shërbeu si sfondi i një prej momenteve më të vështira të jetës së saj.

Ariana Madix “padyshim që kishte një ankth”

Në një ngjarje premierë të sezonit 11, Ariana i tha PEOPLE se kishte disa hezitime përpara kthimit të saj në TomTom. Është lokali i Hollivudit perëndimor ku ekspozimi i neverisë së një prej emrave të tij ra.

Ariana shkoi për të mbështetur grupin e DJ-së së shokut të saj James Kennedy. Ajo tregoi se “padyshim kishte një ankth” për të vizituar atë vend të mallkuar.

“Që nga 1 marsi, nuk kisha shkelur më atje dhe më pas e gjeta veten ulur në të njëjtin vend,” rrëfen ajo. “U ndje e çuditshme për një moment, si, vërtet e çuditshme,” tha Ariana.

Ariana rrëfeu “nervozizmin” e saj me të dashurin e saj të ri, Daniel Wai gjatë premierës. Ajo i shpjegoi atij se “nuk kishte qenë atje që nga ajo natë, gjithçka u rrëzua”.

Ajo pohoi në një rrëfim se, “Nuk duhet ta bëj jetën time më të vogël, sepse Tom ngatërroi gjithçka. Dhe nëse mund të shkoj atje dhe të krijoj kujtime të reja, ndoshta nuk do të ketë më fuqi mbi mua dhe do të jem në gjendje ta shikoj atë si një bar.”

Edhe pse e përshëndetur nga miqtë e saj pas mbërritjes në bar, ajo pranoi se ndihej “pak e tronditur” për të qenë në të njëjtin vend si më parë. Në një moment, Ariana ishte dukshëm emocionuese për të qenë atje. Ajo madje bëri që mjekra e Lisa Vanderpump të lëkundet.

“Të gjitha këto ndjenja që u shfaqën tani ishin të papritura,” tha ajo. “Ju mendoni se është thjesht një vend, ose thjesht një karrige, ose thjesht një tavolinë, por unë jam ulur në këtë tryezë kaq shumë herë, dhe tani ato kujtime janë lënë në hije nga ai incident,” shtoi ajo në një tjetër rrëfim.

Një vend tjetër që padyshim i hap disa Tom barf për të është shtëpia që ata blenë dhe vazhdojnë të bashkëjetojnë. Ata janë ende duke përpunuar detajet se si ta shkarkojnë atë. Është e paqartë se kush do ta marrë në fund flautin e penisit prej druri.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.