Ariana Madix 'Can't Wait To Stir Trouble' si mikpritëse e Love Island USA

Klea

Ariana Madix 'Can't Wait To Stir Trouble' si mikpritëse e Love Island USA

Ajo që u përfol shumë tani është konfirmuar: Ariana Madix është zyrtarisht nikoqiri i ri i Ishulli i Dashurisë në SHBA! Ylli i Vanderpump Rules doli në mediat sociale për të konfirmuar lajmin, duke bërë shaka se ajo “mezi pret që të shkaktojë telashe në parajsë”. Ndërsa presim më shumë lajme rreth sezonit të 6-të të Love Island USA, ky njoftim i ka emocionuar shumë fansat e Bravo.

Ariana hedh një bombë në Love Island USA

“Flisni për një bombë,” filloi Ariana. “Këtë verë, unë jam duke i këmbyer kopsat e diamantëve të rremë për bikini,” tha ajo. Ariana më pas njoftoi zyrtarisht se do të presë sezonin 6 të Love Island USA, i cili do të transmetohet këtë verë në Peacock.

Ariana është një superfanse e Love Island dhe debutoi në shfaqje në vitin 2023 me një pamje të veçantë. Ajo organizoi një lojë për çiftet në vilë, duke u bërë disa pyetje intime garuesve për takimet e tyre.

Ajo gjithashtu nuk kishte frikë të thellohej në marrëdhënien e saj të mëparshme të çrregullt me ​​Tom Sandoval. Ndërsa shfaqej, ajo inkurajoi garuesit të kuptonin nëse ishin në rrugën e duhur me tjetrin. “Nëse ata nuk janë ata për ju, më besoni, është më mirë ta zbuloni më shpejt se sa vonë,” tha Ariana.

Që kur Scandoval shpërtheu jetën e saj, Ariana ka kaluar një valë të pabesueshme suksesi. Ajo ka konkurruar në Dancing with the Stars, është shfaqur në Chicago në Broadway dhe ka shfrytëzuar mundësi të tjera të panumërta.

Sarah Hyland më parë zbuloi se do të hiqte dorë nga detyrat e prezantueses në shfaqje pas sezonit 5. Aktorja e “Modern Family” shkoi në Instagram më 27 mars, duke thënë se një projekt tjetër për të cilin ishte angazhuar binte në kundërshtim “drejtpërsëdrejti me datat e xhirimeve për Love Island USA”.

Love Island USA është në dispozicion për t'u transmetuar në Peacock.