Ariana Madix

Klea

Ariana Madix akuzon prodhuesit e 'Vanderpump Rules' për manipulim dhe krijimin e skenave të rreme!

Ariana Madix akuzon prodhuesit e 'Vanderpump Rules' për manipulim dhe krijimin e skenave të rreme!

Ariana Madix nuk u përmbajt në Me mungesë respekti podcast, ku ajo tregoi se ndihej e manipuluar nga Rregullat e Vanderpompës prodhuesit gjatë ribashkimit. Ajo i akuzoi ata se po përpiqeshin të krijonin një skenë të rreme mes saj dhe Tom Sandoval, duke thënë: “Ata nuk bënë atë që mendonin se do të bënin.”

Ariana Madix

Duke reflektuar për finalen, Ariana tregoi habinë e saj kur u takua me pamjet gjatë ribashkimit, duke e përshkruar atë si një lëvizje për të detyruar një moment që ata nuk e kapën në jetën reale. “Më dukej sikur, 'Epo, ne e kemi të bllokuar në këtë dhomë tani… kështu që ne do të hakmerremi duke e bërë këtë menjëherë', tha ajo.

Ariana Madix

Duke mbrojtur veprimet e saj, Ariana pohoi se ajo dha më të mirën për sezonin, pavarësisht kritikave. “Nëse e shikoni sezonin dhe nuk e shihni se sa i ulët jam… ju keni nevojë për syze”, tha ajo me vendosmëri.

“Më lëndon shumë ndjenjat sepse po përpiqesha shumë. Ndjej sikur është puna jonë të jetojmë jetët tona dhe po jetoj në mënyrë autentike duke u larguar nga kjo.” Ariana u shpreh në lidhje me kritikat e Lalës se ajo nuk po tregonte mjaftueshëm nga jeta e saj në Rregullat e Vanderpompës Ribashkim. “Unë mund ta kisha bërë këtë për shfaqjen, por nuk mendoj se shfaqja jonë lulëzon kur ne nuk jemi plotësisht realë. Dhe kjo nuk ishte e vërtetë nga ana ime.”

Ariana Madix

Në lidhje me mungesën e supozuar të saj të emocioneve në ribashkim, Ariana shpjegoi vendimin e saj për të mos u përfshirë në çdo mosmarrëveshje, duke theksuar orarin e saj të ngjeshur dhe qëndrimin e saj në zhvillim ndaj opinioneve të jashtme. “Ajo që thua për mua, mund ta mendosh këtë. Nuk më intereson”, deklaroi ajo, duke nënvizuar besimin e sapogjetur tek vetja.

Shumë fansa ishin në mbështetje të Arianës pas transmetimit të ribashkimit. Një person shkroi, “e Arianës Refuzimi për t'u tërhequr në çdo mosmarrëveshje në ribashkim është një dëshmi e pjekurisë dhe vetëdijes së saj. Është e admirueshme të shohësh që ajo i jep përparësi mirëqenies dhe rritjes së saj sesa përfshirja në dramë për hir të argëtimit.”

Ariana Madix

Një tjetër tha: “Unë e duartrokas Arianën që i qëndroi besnike vetes dhe nuk lejon që opinionet e jashtme t'i diktojnë emocionet e saj. Vetëbesimi dhe vetëbesimi i saj janë frymëzues, duke na kujtuar të gjithëve që t'i japim përparësi shëndetit tonë mendor dhe rritjes personale.”

Dikush tjetër komentoi: “Është freskuese të shohësh Arianën me vetëbesim të pohon veten dhe t'i japë përparësi qetësisë së saj shpirtërore. Refuzimi i saj për t'u nënshtruar nga opinionet e të tjerëve është një shembull i fuqishëm i dashurisë për veten dhe fuqizimit.”

Ariana Madix

“Deklarata e Arianës se asaj nuk i intereson çfarë thonë të tjerët për të është një deklaratë e guximshme vetëbesimi. Përqendrimi i saj në lumturinë dhe rritjen e saj është diçka që ne të gjithë mund të aspirojmë.” Një tjetër fanse ka vërejtur.

Një mbështetës tha: “Refuzimi i Arianës për t'u përfshirë në çdo mosmarrëveshje dhe deklarata e saj e vetëbesimit janë mesazhe fuqizuese. Është e rëndësishme të japim përparësi mirëqenien tonë dhe të mos lejojmë që opinionet e të tjerëve të diktojnë emocionet tona.”

Ariana Madix

Madje, ajo sqaroi se lidhja e saj e re me Daniel Wai nuk i fshiu sfidat me të cilat u përball Sandovalveçanërisht në lidhje me çështjet e tyre të pazgjidhura për shtëpinë e tyre të përbashkët.

Ariana Madix

Në një intervistë ekskluzive me E! Lajme më 27 nëntor, Sandoval ndau mendimet e tij për Dan, duke thënë, “Ai duket si një djalë i mirë. Nuk e njoh as atë e as ata bashkë, por me sa kam parë duken të lumtur. I uroj atyre më të mirat.”

Ndërsa fansat presin me padurim rikthimin e shfaqjes, e Arianës Zbulimet lënë të kuptohet për një dramë të mundshme prapa skenave që pret kapitullin e ardhshëm të Vanderpump Rules.