Ariana Biermann

Klea

Ariana Biermann thërret nënën e saj Kim Zolciak për postimin e Clickbait për para!

Ariana Biermann thërret nënën e saj Kim Zolciak për postimin e Clickbait për para!

Ariana Biermann nuk është i impresionuar me nënën e saj, Kim Zolciakpas Amvise të vërteta të Atlantës alum ndau një postim mashtrues në lidhje me thashethemet se ajo kishte tradhtuar burrin e saj të larguar, Kroy Biermann.

Kroy Biermann

Tifozët thirrën menjëherë Kimi cili është në mes të një divorci të keq, për postimin e asaj që shumë e konsideruan si klikim, jo ​​informacion real në lidhje me një ndryshim të mundshëm të komplotit martesor.

e Kim-it Vajza më e vogël shkoi në Instagram për të ndarë përvojën e saj me “sikletin e dorës së dytë” pasi lexoi postimin e nënës së saj.

“Sapo hyra në Instagram për herë të parë që nga dje.” Ariana tha në një video e shpërndarë nga llogaria në Instagram, @bravosnarkside. “A keni marrë ndonjëherë një siklet kaq të keq të dorës së dytë nga dikush? Unë fjalë për fjalë kam ankth për shkak të postimit tuaj.”

“Dhe të gjithë do të më pyesin mua [about it]”, vazhdoi ajo. “Kjo është mënyra që unë zbuloj më shumë në media këto ditë se çdo mënyrë tjetër. Dhe unë jam i mbushur me siklet… Nëse e dini, ju e dini.”

Ne nentor, Kim u godit duke përdorur karrem për të mashtruar ndjekësit e saj në Instagram që të besonin se vajza e saj e madhe, Brielle Biermannmund të jetë shtatzënë.

Ariana Biermann

Kim postoi një lidhje që lë të kuptohet për një shtatzëni, por fansat vetëm e mësuan Brielle's mendimet për t'u bërë nënë potencialisht në të ardhmen kur klikuan në lidhje.

Titulli i artikullit ngacmohej – “Oh fëmijë! Brielle Biermann na tha për të pasur fëmijë dhe si ndihet ajo për nënën e saj Kim duke u bërë gjyshe.”

Ariana Biermann

Kim më vonë çaktivizoi seksionin e komenteve pasi u gris nga ndjekësit e saj për promovimin e titullit mashtrues.

TMZ sugjeroi më pas këtë Kim ka të ngjarë të fitonte një përqindje të të ardhurave nga reklamat e krijuara nga trafiku që ajo drejtonte në uebsajtin e lidhur.

Ariana Biermann

Ndërkohë, Kim është duke u përballur me padi të shumta dhe së fundmi është dënuar me 2613,38 dollarë gjykim pasi hodhi në erë një padi të ngritur nga Banka Kombëtare e Target.

Kim Zolciak

Në qershor 2023, banka paditi ish-yllin e realitetit për një bilanc të papaguar prej 2,482,24 dollarësh në kartën e saj të kreditit Target. Target National pohoi këtë Kim po refuzonte të shlyente borxhin e saj me gjigantin e shitjes me pakicë.

Në padi thuhej – “[Target] ka kërkuar nga i pandehuri pagesën, por [Zolciak] ka dështuar, ka neglizhuar dhe ka refuzuar të bëjë pagesën në llogari ndaj paditësit.”

Ariana Biermann

Këtë e pretendoi banka e Kim-it Pagesa e fundit e marrë ishte 500 dollarë dhe e datës 17 shtator 2022. Nënës së gjashtë fëmijëve iu dorëzuan dokumente ligjore dhe gjykata hyri në vendimin e mungesës pasi ajo nuk iu përgjigj padisë.