Annemarie Wiley

Klea

Annemarie Wiley pretendon se Garcelle Beauvais përdor kartën e garës për të frikësuar Kostarët e Bardhë 'RHOBH'!

Annemarie Wiley pretendon se Garcelle Beauvais përdor kartën e garës për të frikësuar Kostarët e Bardhë 'RHOBH'!

Annemarie Wiley ka akuzuar Garcelle Beauvais duke luajtur me kartën e garës për të frikësuar të bardhën e saj Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yll.

Annemarie Wiley

Pasi u pushuan nga Amvisat e vërteta të Beverly HillsAnnemarie Wiley ka nisur një qark mediatik, duke kritikuar me zë të lartë ish-shokët e saj të aktorit, veçanërisht Kristal Kung Minkoff dhe Garcelle Beauvais.

Gjatë një paraqitje të fundit në Reality me podcast King, Annemarie Wiley zbuloi një bisedë prapa skenave me Kristal Kung Minkoffduke aluduar në konfliktin e saj famëkeq '14 shokët' dhe përmendi se anëtarët e tjerë të kastit hezitojnë të përballen Garcelle Beauvais nga frika se mos konsiderohen 'racist'.

RHOBH RECAP - Annemarie Wiley

Gjatë një sezoni të mëparshëm të Amvise të vërteta të Beverly HillsKristal zbuloi përplasjen e saj me një grup prej 14 miqsh, një rrëfim që u ndesh me skepticizëm nga Kyle Richardsi cili e cilësoi atë si shqetësues.

Annemarie zbuluar, Kristal dhe kam shumë miq të përbashkët. Jam njohur me disa nga ai grup prej 14 vetash.”

Marcellus Wiley

Blogerja pyeti nëse ishte e saktë që disa në këtë grup miqsh u distancuan nga ajo duke ndjekur një RHOBH casting thirrje, me Kristal gjoja duke i bindur ata që të mos bashkoheshin, vetëm për të marrë pjesë në shfaqje më vonë vetë. Annemarie u përgjigj pozitivisht, duke pranuar njohuritë.

Kristal Kung Minkoff

Ajo pohoi më tej se Kristal ishte e vetëdijshme se prania e saj në emision po zvogëlohej dhe kështu, kërkonte të nxiste konflikt.

Annemarie reflektoi, “Të synonte të porsaardhurin dukej strategjia e saj. Mendova se ishim miq të ngushtë. Megjithatë, personaliteti i saj ndryshonte ndjeshëm jashtë kamerave. Unë u bëra porta e saj për të ndezur atë konflikt.”

Annemarie Wiley

Annemarie gjithashtu përcolli se Crystal rrëfeu se kishte sajuar një rrëfim të takimit të tyre fillestar.

“Ne ishim rrugës për në Spanjë,” tha Annemarie. “Ajo po sillet normalisht dhe ne nuk kemi folur që një javë më parë e Dorit ngjarje kur ajo më quajti fjalën B dhe më akuzoi për keq titull[representation].”

“Unë jam si, 'Kristal çfarë po bën? Kjo është karriera ime. Kjo nuk është qesharake”, vazhdoi ajo. Dhe ajo thotë: 'Jo jo jo është mirë. Lisa Rinna grimonte gjëra gjatë gjithë kohës. Është krejtësisht mirë. Unë jam shumë i lumtur sepse tani kam një histori. Unë kam dramën time për vitin dhe do të kthehem vitin tjetër.' Fjalë për fjalë.”

Annemarie Wiley

Annemarie foli edhe për tensionet e saj me Garcelle:

“[Garcelle]Ka qenë në gjendje të ikë duke luajtur në mënyrë të panevojshme kartën e garës kaq shumë herë pa sfiduar, sepse kush mund ta sfidojë atë, apo jo? tha Annemarie, përmes @therealhousewiveszone në Instagram. “Zonjat e tjera nuk mund ta sfidojnë atë, kështu që unë mendoj se kjo ka qenë loja e saj për kaq shumë kohë.”

Annamarie Wiley dhe Crystal Kung Minkoff

Annemarie beson Garcelle preferoi të ishte personi i vetëm me ngjyrë në mesin e kastit dhe vuri në dukje se Garcelle nuk e mbrojti kur Sutton Stracke i përshkroi veprimet e saj si një “sulm”.

“Është saktësisht e njëjta gjë [that Dorit said to Garcelle]por [Garcelle] dëshiron ta thërrasë vetëm kur vlen për të, “ndau Annemarie.

Dorit Kemsley

Carlos e propozoi atë RHOBH bashkë-yjet hezitojnë të përballen Garcelle sepse kanë frikë të etiketohen si 'racistë'.

“Unë do të thosha po,” u përgjigj Annemarie. “Nëse nuk do të isha i zi, do të isha.”

Shtypni luaj më poshtë për të parë.