Annemarie Wiley

Klea

Annemarie Wiley ndihet e lehtësuar pas shkarkimit të 'RHOBH'!

Annemarie Wiley ndihet e lehtësuar pas shkarkimit të 'RHOBH'!

Pak më shumë se një muaj pas largimit të saj nga Amvisat e vërteta të Beverly Hills, Annemarie Wileynjë infermiere anesteziologe 41-vjeçare dhe ish anëtare e kastit, po shikon përpara me optimizëm.

Annemarie Wiley

Duke folur në darkën e çmimeve Lo Maximo 2024 të Homeboy Industries, Annemarie Wiley ndau ndjenjat e saj me NJERËZIT për daljen e saj të fundit nga seriali i realitetit.

“Ndihem e mahnitshme tani,” zbuloi ajo, duke e përshkruar gjendjen e saj aktuale si “në një hapësirë ​​të madhe”.

Annemarie Wiley

Annemarie, nënë e katër fëmijëve, u shpreh se koha e saj në emision nuk pasqyronte plotësisht jetën e saj personale dhe sfidat. “Ishte një vit shumë interesant i jetës sime,” tha ajo për median. “Kishte shumë gjëra vërtet personale që më ndodhën gjatë xhirimeve që shikuesit, për fat të keq, nuk arritën t’i shihnin.” Midis tyre ishin diagnoza e nënës së saj me kancer të mushkërive në fazën e katërt dhe lufta e saj me traumën e birësimit.

Annemarie Wiley

Annemarie u ankua që rrëfimi i saj më i thellë nuk u shfaq, duke thënë: “Doja të isha dikush që ishte vërtet i lidhur me njerëzit, por në fund, ndjej se njerëzit nuk arritën të më shihnin. Ata nuk e kuptonin fare se kush isha unë.”

Annemarie Wiley

Në një postim prekës në Instagram në mars, Annemarie zbuloi se asaj nuk iu kërkua përsëri për sezonin e katërmbëdhjetë të serialit pas vetëm një sezoni si anëtare e kastit. Në postimin e saj, ajo theksoi shpresat e saj për të përfaqësuar një imazh të fortë dhe pozitiv të një familjeje zezake në televizion. “Ajo që jam unë është një grua – një grua zezake krenare – e cila është me të vërtetë e bekuar me një zezak të mrekullueshëm të fortë si burri im, i cili më ngre mua dhe katër fëmijët tanë të mrekullueshëm me kaq shumë dashuri dhe pozitivitet çdo ditë,” shkroi ajo. Ajo kishte shpresuar të ndante betejat dhe triumfet e saj, duke përfshirë sëmundjen e nënës së saj dhe udhëtimin e saj për të gjetur prindërit e saj biologjikë.

Annemarie Wiley

Ylli i realitetit iu drejtua gjithashtu polemikave të fundit rreth bashkëshortit të saj, Marcellus Wileyi cili përballet me akuza për sulme seksuale që datojnë që nga viti 1994. Megjithatë, Annemarie nuk beson se kjo ndikoi në vendimin e Bravos për të mos rinovuar kontratën e saj, duke sugjeruar në vend të kësaj se rrjeti zgjodhi një portret “njëdimensionale” që nuk kapte tërë hapësirën e jetës së saj.

Annemarie Wiley

Duke pritur, Annemarie është e etur për të nisur projekte të reja që përputhen me identitetin dhe vlerat e saj.

“Kam kaq shumë gjëra super emocionuese që vijnë, të cilat vërtet përputhen me atë që jam, si gjëra vërtet pozitive, frymëzuese dhe motivuese… njerëzit do të shohin se kush jam unë, dhe unë jam vërtet e emocionuar për këtë,” ajo. tha.

Annemarie gjithashtu ka në plan të vazhdojë punën e saj me Project Transition, një fondacion jofitimprurës që ajo drejton me bashkëshortin e saj, duke u fokusuar në mbështetjen e të rinjve në komunitetet e pashërbyera. Jeta e saj e shumëanshme si nënë, profesioniste, ish-sportiste dhe avokate e shëndetit dhe fitnesit do të jetë tema kryesore në përpjekjet e saj të ardhshme.

Annemarie Wiley

Sa për RHOBHSezoni 14 do të jetë pa të dyja Annemarie dhe një tjetër i larguar së fundmi, Kristal Kung Minkoffe cila gjithashtu konfirmoi largimin e saj nga seriali në fillim të këtij muaji.