Annemarie Wiley

Klea

Annemarie Wiley E SHKËRTUAR për shkak të gjuajtjes së ‘RHOBH’ pas sezonit fillestar!

Annemarie Wiley E SHKËRTUAR për shkak të gjuajtjes së ‘RHOBH’ pas sezonit fillestar!

Annemarie Wiley është pushuar nga detyra e saj Amvisat e vërteta të Beverly Hills pas një periudhe që zgjati më pak se një sezon.

Annemarie Wiley

Në një postim në Instagram të shpërndarë të enjten, ylli i reality shprehu zhgënjimin e saj, duke thënë:

“Sot mora fjalën se nuk do të kthehem në ‘The Real Housewives of Beverly Hills’. Të thuash se jam i zhgënjyer është një nënvlerësim.”

Annemarie Wiley

Annemarie sqaroi se ajo nuk ka hyrë në audicion për hitin Bravo show. Ajo pohoi se asaj iu afruan për t’u bashkuar me kastin “nga bluja” dhe se kjo ndodhi gjashtë javë pasi xhirimet kishin filluar me kastin ekzistues.

“Isha shumë i emocionuar për mundësinë dhe mendova se ndjekja e saktë e asaj që më udhëzuan të bëja gjatë xhirimeve të sezonit të kaluar ishte mënyra se si u luajt loja. Dëgjimi i asaj që më udhëzuan të bëja ishte gabimi im fillestar”, vazhdoi ajo.

Annemarie Wiley

Infermierja anesteziologe përsëriti zhgënjimin e saj, duke shprehur keqardhjen që shikuesit nuk patën kurrë mundësinë të dëshmonin veten e saj autentike apo edhe të kapnin një paraqitje të shkurtër të historisë së saj unike të jetës.

“Ndryshe nga sa u shfaq në TV, unë nuk jam i fiksuar pas ezofagut! LOL,” shtoi ajo, duke aluduar në një debat të ashpër që pati me Sutton Stracke në lidhje me madhësinë e Stracke’s ezofag.

Annemarie Wiley

Annemarie shtjelloi dëshirën e saj për më shumë përfaqësim të jetës së saj familjare RHOBHduke theksuar krenarinë e saj si një grua e zezë e martuar me një burrë të fortë me ngjyrë dhe duke rritur katër fëmijë.

“Ishte një mision i rëndësishëm i imi për sezonin e ardhshëm të tregoja një njësi solide familjare me ngjyrë dhe se ‘dashuria e vërtetë e zezë’ ekziston, edhe në Beverly Hills,” shkroi ajo.

Annemarie Wiley

Ajo gjithashtu zbuloi vështirësitë personale, duke përfshirë humbjen e fundit të nënës së saj, e cila ndërroi jetë “brenda javësh pas regjistrimit”. Për më tepër, ajo ndau përvojat e saj me traumën e birësimit dhe udhëtimin e saj në kërkimin e prindërve të saj biologjikë.

Annemarie e mbylli deklaratën e saj duke shprehur mirënjohje për fansat që kishin parë veten e saj autentike dhe i kishin urime pjesës tjetër të kastit për sezonin e ardhshëm. Ajo gjithashtu ka falënderuar Bravo për mundësinë.

Annemarie Wiley

“Si atlet, sfidat vetëm sa të bëjnë më të fortë dhe më të vendosur për të përparuar! Jam e emocionuar për mundësitë e reja që kam përpara, të cilat festojnë pozitivitetin, të vërtetën, origjinalitetin dhe vlerat me të cilat unë përputhem vërtet”, shkroi ajo përpara se të nënshkruante me emrin e saj dhe një emoji zemre.

Annemarie Wiley

Annemarie bëri debutimin e saj si Kyle Richards’ mik në mes të sezonit 13 të emisionit, i cili së fundmi përfundoi transmetimin në Bravo. Ndërsa ajo u përplas me Sutton Stracke dhe Kristal Kung Minkoffajo filloi të krijojë lidhje me gratë e tjera.

Erika Jayne dhe Annemarie Wiley

Pas njoftimit për largimin e saj, fansa të shumtë shkuan në seksionin e komenteve për të shprehur zhgënjimin e tyre me vendimin.

“❤👏,” komentoi producenti ekzekutiv dhe personaliteti i Bravo Andy Cohen.

“Ju keni një nga shanset më të padrejta që kemi parë ndonjëherë për fat të keq. Ju meritoni një goditje tjetër. Më vjen shumë keq që po ndodh kjo”, ka shkruar një person.

“Shumë zhgënjyese. Pse? Më vjen keq, por Crystal është i mërzitshëm dhe duhet të shkojë. Më pëlqeu të shihja një amvise që kishte një karrierë që shumë mund ta lidhnin gjithashtu. Unë jam një RN dhe ishte freskuese të të kisha në shfaqje. ❤”, shtoi dikush tjetër.

Annemarie Wiley

“Ata nuk mund ta përballonin mirënjohjen [sic]!! Humbja e tyre, vazhdoni të jeni një nënë, grua, shoqe, APN, avokate, etj. Keni frymëzuar kaq shumë!!!! 🙌🏾”, ka komentuar një tjetër person.

Bravo ende nuk e ka shpallur kastin për sezonin 14 të Amvisat e vërteta të Beverly Hills.