Anna Campisi e fejuar e 90 ditëve zbulon një humbje të pabesueshme në peshë

Klea

Anna Campisi e fejuar e 90 ditëve zbulon një humbje të pabesueshme në peshë

Fitorja është e ëmbël si mjalti. Të fejuarit 90 ditë shap Anna Campisi prezantoi figurën e saj të re, tetë muaj pasi iu nënshtrua një operacioni të mëngës gastrike.

Fansat do ta kujtojnë kastin e 90 Day Fiance për punën e saj unike si bletërritëse. Anna u martua me shtetasin turk Mursel Mistanoglu në sezonin 7 pas takimit në internet. Ata ndanë një pasion për bletarinë që i mbante të lidhur, pavarësisht nga një pengesë e madhe gjuhësore. Pjesa tjetër ishte historia e realitetit televiziv.

Që atëherë, çifti kishte një djalë me zëvendësues. Gokhan ka lindur në Ukrainë më 11 prill 2022 dhe Anna ka udhëtuar në vendin e pushtuar për të sjellë djalin e saj në shtëpi. Por pasi më në fund u vendos në jetën e saj të re, Anna ndjeu se ishte koha të vinte veten në radhë të parë. Ajo iu nënshtrua një operacioni të mëngës gastrike në Turqi në prill të 2023-ës dhe së fundmi vendosi të tregojë rezultatet para fansave.

Anna mund të “vazhdojë” me djalin e saj

“Doja të jepja një përditësim për humbjen time në peshë. Më vjen keq që kam qenë i ngadaltë në këtë. Ky sezon festash ka qenë i ngarkuar!” Anna ka shkruar në një postim në Instagram.

Ajo përfshiu një foto për të dokumentuar humbjen e peshës prej gati 100 kilogramësh. Anna ka veshur xhinse të ngushta dhe një bluzë të zezë me mëngë të gjata.

“Kam humbur 94 kilogramë që nga 15 prilli!” vazhdoi ajo. “Kam filluar në 284 dhe jam në 190! Unë kam 30-50 kilogramë për të arritur peshën time të synuar.”

Më pas Anna renditi përfitimet befasuese që ka përjetuar që nga fillimi i udhëtimit të saj të fitnesit.

“Nuk kam më dhimbje kur eci ose kur pa frymë. Mund të vazhdoj me Gokhan. Flokët po më rriten përsëri, kam një rritje të re!” shtoi ajo.

Anna mund të shtojë pronarin e biznesit në rezymenë e saj të arritjeve të jetës. Ajo dhe Mursel krijuan një kompani të quajtur Beauty and The Bees. Ata shesin mallra të bëra duke përdorur dyll blete nga kosheret e tyre.