Angazhimi i Ciara Miller për çdo temë të Shtëpisë Verore

Klea

Angazhimi i Ciara Miller për çdo temë të Shtëpisë Verore

Ciara Millermodeli me fytyrë të freskët të Shtëpi verore, e di që është seksi. Por më bën përshtypje se si ajo nuk vesh gjithmonë të brendshme të pakta në festat e shtëpisë. Ndërsa Lindsay Hubbard dhe Paige DeSorbo, mund të veshin diçka më të freskët, Ciara është e gjitha për të treguar personalitetin e saj dhe jo për një lëkurë shtesë.

Në Instagramin e Ciarës, ka shumë foto të ngjashme me Sports Illustrated. Megjithatë, ajo tregon padyshim një anë tjetër të personalitetit të saj. Ndërsa shoqja e saj më e mirë Paige shkëlqen në shtratin e ulur, Ciara ka qartë një talent për dizajnin e kostumeve dhe nëse TV realitet do ta dështojë ndonjëherë, ajo mund të ketë thjesht një talent tjetër për t'u rikthyer. Zgjedhjet e kostumeve shpesh komike të Ciarës po lënë një përshtypje të qëndrueshme tek shikuesit që mezi presin të shohin se si ajo do të kryejë temën e fundit.

Disko mbretëreshë

Shtëpia e Verës është tashmë gati për të zbritur dhe festa e viteve '70 me temën e “Disko”-s vetëm sa i rriti aftësitë e Ciarës për zgjedhjen e kostumeve. Të gjithë u ndezën për festën, por kur Ciara hyri në dhomë me fustanin e saj prej bronzi, të gjithëve iu ra nofullat. Ciara gjithashtu tronditi një afro “kurvë”, pasi ajo e quajti veten Karma Brown-Bam!

Sipas Ciarës, “Karma është pak më pikante. Ajo është këtu për të kaluar një kohë të mirë dhe për të mos u përfshirë në të gjithë dramën.” Së bashku me disa stileto shumë të larta dhe syze dielli ari aviator, Ciara përqafoi alter egon e saj të viteve '70, e cila kishte mahnitur të gjithë shtëpinë. Karma gjithashtu i pëlqente kërcimi dhe u sigurua që të “Stay Alive” kur shpërthyen grindjet rreth saj.

NASCAR elegant

Ndoshta një nga kostumet e saj më të mira që padyshim tregoi përkushtimin e saj ndaj kauzës ishte festa e javës së kaluar me temë makinat e garave, e cila erdhi e kompletuar me karts dhe një Corvette të kuqe vishnje. Kjo gocë e shahut tundi flamurin e bardhë në Hampton 500, por jo si do të dyshonte dikush. A i njihni ato shitës makinash të përdorura që kanë tullumbace të çmendur dhe me onde të ajrit që joshin klientët? Po, ajo ishte Ciara. Me një fryrje ngjyrë portokalli të ndezur, modelja u trondit dhe madje pozoi për disa foto. Ndërsa të dashurit e saj mbanin bluza dhe lëkurë, ajo përqafoi flluskën plastike dhe e bëri dhomën e saj të qeshë. Megjithatë, ajo ndryshoi një pjesë në një pistë garash për t'u bërë një vajzë e dreqit. Por ne na pëlqeu më shumë kostumi i saj i përbindëshit portokalli.

Avatari

Në episodin “Mirë se vini në xhungël” të sezonit 7, Ciara e lyeu të gjithë trupin e saj blu në mënyrë që të vishej si një nga yjet e “Avatar”. Në fund të festës verore të Ditës së Punës, Ciara e çoi kostumin e saj në një nivel tjetër, të kompletuar me veshë protezë. Është e qartë se Ciara është mbretëreshë, pasi ajo u sigurua që të qëndronte larg dramave dhe pishinës, në mënyrë që boja e trupit të saj të mos fshihej. Së bashku me bojën blu, Ciara kishte veshur një këllëf tradicionale kafe që Na'Vi do ta kishte veshur. Për të kompletuar look-un, Ciara kishte veshur një trup me ngjyrë blu të ngushtë, të cilin e preu për t'i bërë pantallona të shkurtra. Ajo shtoi disa çizme lëkure deri në gju, dhe pjesa tjetër, siç thonë ata, është histori kostumesh.

Një përrallë e shtrembëruar

Ndoshta Ciara më mitike që është dukur ndonjëherë ishte gjatë ditëlindjes së 35-të të Lindsay në sezonin 6, kur ajo u vesh si sirenë. E kompletuar me një bisht peshku pa smerald, njolla peshku ari në krahët e saj dhe guaska deti në flokët e saj; modelja dukej e mrekullueshme. Si sirena e Montauk, ajo tërhoqi sytë nga të gjitha këndvështrimet, por nuk arriti të tërhiqte vëmendjen e Austen Kroll. Ishte humbja e tij sepse ajo ishte një shfaqje tymi në atë episod! Në vend të kësaj, Austen u hodh nën magjinë e Lindsay-t teksa ajo nxirrte në pah thithkat e saj pothuajse të fshehura nën sytjenat e saj flutur.

Angazhimi i Ciarës ndaj temës është gjithmonë i mirëpritur nga fansat dhe e vendos atë përpara shumë prej kolegëve të saj. Ajo nuk ka frikë të duket budallaqe dhe gjithmonë duket se po kënaqet pa marrë parasysh se çfarë i kërkon tema e festës. Shpresoj që Ciara të mund të mbajë gjallëritë e mira ndërsa sezoni vazhdon dhe mezi pres të shoh se çfarë tjetër ka në mëngë kjo krijuese magjike e kostumeve për të na mahnitur.