Anëtarët më të njohur të grupit të rregullave të Vanderpump

Klea

Anëtarët më të njohur të grupit të rregullave të Vanderpump

Është gjithmonë argëtuese të ëndërrosh se me kë mund të takohesh nga një shfaqje televizive realiste, duke përfshirë edhe kastin Rregullat e Vanderpompës. Rrethi i brendshëm i SUR ka kaluar një ose dy transformime dhe ka disa njerëz të denjë që mund të jenë të informueshëm. Kur kërkoni një partner të ri jetësor, është thelbësore të kërkoni dikë që është i besueshëm, inteligjent dhe mund të gudulis kockën tuaj qesharake.

Kasti i Vanderpump Rules nuk ka pasur historinë më të madhe me takimet, pasi shumica e tyre janë ngatërruar me njëri-tjetrin në një moment ose në një tjetër. Rrethi i tyre i miqve është padyshim me incest, por kjo mund të jetë arsyeja pse shumë prej tyre kërkojnë jashtë grupit të tyre për të gjetur partnerin e tyre të ardhshëm. Le të hedhim një vështrim se kush është në dispozicion pas zvogëlimit të yndyrës. Këta janë anëtarët e aktorëve më të informuar të Vanderpump Rules.

Lala Kent

(Foto nga: Eugene Gologursky/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Nëse jeni duke kërkuar për dikë që do të jetë gjithmonë në këndin tuaj, Lala Kent është vajza juaj. Me zemrën e një luftëtari çmimesh, nëna e një personi krenohet me besnikërinë e saj. Ndonëse e nisi jetën e saj në lidhje me dashnoret, zonja e SUR është bërë një partnere e shkëlqyer. Ajo është fort kundër pabesisë dhe gënjeshtarëve. Ylli i Vanderpump Rules ka të bëjë gjithashtu me nxitimin për të fituar para nga markat e saj, në mënyrë që të mund të mbështesë veten.

Lala nuk do t’ju çonte kurrë në një takim të mërzitshëm, pasi ajo zhytej vetëm për argëtim. Nëse jeni duke kërkuar për një grua që ka jetën e saj së bashku, ajo është një zgjedhje e mirë. Lala nuk pi më alkool dhe është e lumtur që është shoferja e caktuar, duke e ditur se ka bërë zgjedhjen e duhur në jetën e saj.

Tom Schwartz

(Foto nga Frazer Harrison/Getty Images)

Aktualisht, Tom Schwartz ka një shans 50/50 për t’u mirëpritur nga fansat, por ai mund të formohet në një të dashur të përsosur. Marrëdhënia e tij e fundit me Katie Maloney nuk ishte edhe aq e shkëlqyer dhe ka shumë të ngjarë toksike nga të dyja palët. Tom shfaqet si një mashkull beta, i cili funksionon për çdo grua që kërkon të jetë dominuese në marrëdhënien e tyre. Megjithatë, Tom ka një zemër prej ari, edhe nëse ai shfaqet si një shtytës shumicën e kohës.

Tom është i diplomuar në Universitetin Shtetëror të Floridës, kështu që jo vetëm që ka një arsim, por ka edhe një diplomë në ahengje (Go Seminoles!) Nëse do të hynit në një marrëdhënie me Tomin, ndoshta do t’ju duhet të komunikoni se ai do të duhej të ngrihej për ty, pasi atij i mungonte ajo njohuri ndërsa ishte i martuar me Katie.

Tom është një punë në progres, por gjërat e mëdha kërkojnë kohë, kështu që pronari i TomTom mund të jetë një investim i madh. Por kini paralajmërim; ai tashmë ka deklaruar se nuk po kërkon të martohet më.

Katie Maloney

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Diçka rreth saj Pronari i saj është një fitues dhe gjithmonë ka punuar me njerëz. Nëse je dikush që kërkon të dalë jashtë, Katie është perfekte, pasi i pëlqen një natë me miqtë e saj, duke pirë shpesh një koktej të shijshëm. Katie shfaqet si një nga personazhet më të përulur në Vanderpump Rules dhe fillimisht vjen nga Utah. Ish-serveri ka një atmosferë vajzash fqinje që nuk mund të mposhtet.

Katie është gjithashtu shefi i saj, kështu që ajo mund të çlirojë orarin e saj sa herë që dëshiron për takime. Zeshkanja është e vendosur t’ia dalë mirë në biznesin e saj të ri dhe tashmë është rikthyer në skenën e takimeve. Pra, nëse Katie bën që zemra juaj të rrahë dy herë më shpejt, do të dëshironi të rezervoni një takim me të shpejt!

Ariana Madix

Ariana Madix, Ishulli i Dashurisë
Foto nga: Sara Mally/PEACOCK nëpërmjet Getty Images

Në listën tonë të aktorëve më të informuar të Vanderpump Rules, si mund ta harrojmë Ariana Madix-in? Ish-banakierja e SUR-it ka qenë në slitë që nga ndarja e saj nga Tom Sandoval. Megjithatë, Ariana e ka nxjerrë veten nga skandali i mashtrimit dhe ka filluar të shikojë gjërat pozitive në jetën e saj.

Ajo jo vetëm që është e bukur, por është edhe e zgjuar si kamxhiku. Ajo e ka kanalizuar zemërimin e saj në reklama promovuese me kompanitë për t’i fituar asaj disa para shtesë. Mbi të gjitha, një nga tiparet më të mira të Arianës është besnikëria e saj.

Sezonin e kaluar të Vanderpump Rules e tregoi atë duke mbrojtur Rachel ‘Raquel’ Leviss disa herë dhe Tom. Nëse do të dilnit me Arianën, një gjë që e dini me siguri është se ajo do të ishte shumë e sinqertë me ju, ndërkohë që do të ishte edhe nxitësja juaj më e madhe e tifozëve.