Garcelle Beauvais

Klea

Anëtarët e kastit të “Shtëpiakeve të vërteta të Beverly Hills” të përfshirë në “Treshe Lusty”.

Anëtarët e kastit të “Shtëpiakeve të vërteta të Beverly Hills” të përfshirë në “Treshe Lusty”.

Garrett Morosky po pretendon se dikur ka ndarë një treshe me dy “Amvise të vërteta të Beverly Hills” anëtarët e kastit.

Alumi i FBOY Island ia tregoi historinë e tij mikpritësit të “Smoochie Town”, Marco DelVecchio, duke pretenduar se ai madje luante me një nga fëmijët e grave të paidentifikuara dhe i shtrëngoi dorën njërit prej burrave të tyre pas rrezikut. takimi i mesditës.

Amvise të vërteta të Beverly Hills

Ai gjithashtu pohoi gjatë episodit të 16 nëntorit se i njëjti e ka kërcënuar pasi mësoi për fluturimin e supozuar.

“A ju kam thënë ndonjëherë se kam thyer dy nga Housewives Beverly Hills? Më pas i shtrëngova dorën burrit të tyre. [I had a threesome with] ajo dhe një nga shoqet e saj, e cila gjithashtu është në emision, në mesditë, në shtratin e të shoqit.” Garrett i supozuar. “Dhe pastaj pas kësaj, [I] shkoi pas dhe po hidhej në një trampolinë me fëmijën e saj dhe gjëra të tjera.”

Ai shtoi: “Vëlla, ishte gjëja më qesharake.”

Kyle Richards

Garrett pohoi se ishte i tronditur kur burri i një prej partnereve të tij erdhi në shtëpi menjëherë pas takimit.

“Papritur, burri i saj shfaqet, vjen dhe unë jam si, “F*ck, çfarë të bëj?” Dhe ajo thotë, ‘Thjesht thuaj se je si një agjent imobiliar, dhe po shikon shtëpinë.’ Dhe në atë kohë unë isha duke bërë disa pasuri të paluajtshme. Kështu që unë thashë, ‘Mirë, mirë’,” pretendoi ai.

Brandi Glanville

Garrett vazhdoi duke thënë se më vonë mori një mesazh nga burri që kërkonte një takim privat, një ftesë që ai e pranoi.

Garrett, i cili sqaroi se ishte hera e parë që ai e kishte ndarë publikisht historinë e tij, shpjegoi: “Kam marrë një mesazh me tekst nga ai që thotë: ‘Do të doja të të takoja. Ejani të takoheni me mua në Beverly Hills. Dua të bisedoj për disa biznese dhe gjëra të tilla. Për shembull, unë mund të kem disa gjëra për ju.”

Ai vazhdoi: “Kështu që unë shkoj në këtë darkë. Dhe unë jam si, ‘Hej, çfarë ka, njeri? Si po shkon?’ Dhe ai është me këtë tip që duket sikur është Shërbimi Sekret. Dhe ai thotë: ‘Dëgjo, nëse ndonjëherë vjen përsëri rreth familjes time ose fëmijëve të mi, shoku im këtu do të kujdeset për ty’.

Erika Jayne

DelVecchio thirri Garrett’s historia “më e çmendur” e paraqitur ndonjëherë në podkastin e tij. Garrett e krahasoi incidentin me “pumat që prenë një djalë të ri”.

Intervista ngjalli shumë spekulime në internet në lidhje me identitetet e mundshme të të përfshirëve RHOBH personalitete. Garrett postoi një video të intervistës në llogarinë e tij në Instagram dhe fansat ndanë teoritë e tyre në pjesën e komenteve.

Amvise të vërteta të Beverly Hills

Një përdorues mendoi – “Patjetër Dorit dhe Kyle lol.”

Një tjetër tha – “Është Carlton dhe Brandi,” dhe një i tretë thirri – “Vë bast se është Brandi dhe Deniza. E drejtë?”

Një përdorues peshoi, duke shkruar – “Sepse ky djalë është një burim kaq i besueshëm. Një mënyrë e shkëlqyeshme për të marrë një short për podcast-in tuaj me 81 abonentë në YouTube lol.”

Amvise të vërteta të Beverly Hills

Amvise të vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.