Andy Slam Akuzat Dorit dhe PK Ndarja për publicitet

Klea

Andy Slam Akuzat Dorit dhe PK Ndarja për publicitet

Andy Cohen ka parë shumë Amvise Reale të kalojnë nëpër divorce të çrregullta. E fundit ka qenë në Real Housewives të Beverly Hills. Kyle Richards dhe Mauricio Umansky shfaqën betejat e tyre gjatë sezonit 13 pas gati 30 vitesh së bashku. Ai u përpoq të përfitonte më shumë nga Bravo OG gjatë ribashkimit me tre pjesë, por Kyle mbajti shumicën e sekreteve të lëngshme pranë gjoksit të saj. Një tjetër divorc tronditës që ai do ta shikojë në televizion është Dorit dhe PK Kemsley's. Dyshja njoftuan ndarjen e tyre së fundmi pasi i mohuan thashethemet për një kohë. Me sezonin 14 që do të vinte së shpejti, shumë fansa menduan se Dorit do ta kishin hequr me sëpatë. Megjithatë, ajo është kthyer dhe tani vëzhguesit po pretendojnë se ndarja e saj është e gjitha për publicitet. Por çfarë mendon Andi?

Andi kritikon urrejtësit që vënë në dyshim ndarjen e Dorit dhe PK

Në një intervistë për E! Lajmet, Andi diskutoi ndarjen e Dorit dhe PK-së dhe përplasi këdo që vinte në dyshim vlefshmërinë e saj.

“Unë mendoj se kjo është qesharake,” tha ai. “Unë mendoj se është një gjë e tmerrshme për të akuzuar dikë.” Ashtu si shumë nga amvisat e tjera, Andy tha se ishte “i trishtuar” kur dëgjoi për ndarjen e Dorit dhe PK pas disa vitesh martesë. “Ata ishin vetëm një nga ata çifte që dukeshin shumë të dashuruar; ata morën njëri-tjetrin.”

Gjatë një interviste të veçantë me E!, shoqja e vjetër e Dorit, Lisa Vanderpump, komentoi lajmin, duke thënë se ndjehet për fëmijët e tyre. “Ndihem për këdo që ka fëmijë të vegjël,” tha ajo. “Nuk është vetëm marrëdhënia, apo jo? Është gjithçka që është zhvendosur.”

Kyle tha gjithashtu se ndihej “keq për ta”. Ylli i realitetit tha se kalimi “përtej kësaj është mjaft i vështirë pa dashur të gjithë të dinë të gjitha detajet”.

Sigurisht, pasojat e ndarjes së tyre do të luhen në sezonin e ardhshëm të RHOBH.

Ndërkohë, kap sezonet e mëparshme të Real Housewives në Peacock.