Andy Cohen zbulon se çfarë u shkëput nga pjesa 2 e ribashkimit të sezonit 4 të RHOSLC

Klea

Andy Cohen zbulon se çfarë u shkëput nga pjesa 2 e ribashkimit të sezonit 4 të RHOSLC

Amvise të vërteta të Solt Lake City ribashkimi ka qenë një fatkeqësi e pastër. Spektakolari me tre pjesë është i mbushur plot me ndeshje ulëritëse, fyerje dhe akuza. Kompleti kaotik, bermudian i peizazhit ferr, ku ata janë ulur nuk e bën humorin më të mirë.

Nëse e shikonit ribashkimin e pacensuruar në Peacock, do të shihnit disa pjesë shtesë të përmbajtjes dhe shumë fjalë të shpifura. Por sipas Andy Cohenka edhe më shumë kaos që ka mbetur pas në dyshemenë e dhomës së prerjes.

Çfarë nuk pamë në ribashkimin e sezonit 4 të RHOSLC

Andy shijoi ribashkimin e Salt Lake City gjatë një episodi të Andy Cohen Live në Sirius XM. Ai tha se dëgjoi reagime nga një mik për Pjesën 2 të ribashkimit. Ata menduan se nuk ishte një “duke e mirë” se si ai i lejoi Monica Garcia dhe Lisa Barlow të luftonin pa ndërhyrë. Në mbrojtje të aftësive të tij mikpritëse, Andy tha se ai u përpoq të ndalonte luftimet. Ai luante arbitrin gjatë gjithë ditës për Housewives, por redaktorët hoqën pamjet nga montimi përfundimtar.

“Ajo që u ndërpre është se ka disa njerëz, metoda e luftimit të të cilëve është thjesht të bërtasin më fort, të vazhdojnë të flasin, të mos marrin asgjë dhe thjesht të vazhdojnë të ecin përpara si një kamion Mack,” shpjegoi Andy.

Ai vazhdoi: “Dhe unë do të thosha se Monika është disi e tillë dhe unë po kërceja gjatë gjithë ditës. Nuk e sheh sepse nuk dëshiron ta shohësh.”

Andi merr një “A” për përpjekje

Andy tha se përpjekja për të kontrolluar amvisat ishte si të shikoje një mësues që përpiqet të fitojë kontrollin e klasës së tyre. Ai shpjegoi se nuk është përmbajtja që çdo shikues do të dëshironte të shihte.

Heather Gay patjetër mund të garantojë për Andin për këtë. Pasi filmuan ribashkimin e sezonit 4, ajo ishte e para që foli për aftësitë e Andit në meditim. Ajo tha se ai po bërtiste në përpjekje për të marrë një urdhër.

“Pashë Andin duke bërtitur në një mënyrë që më kujtoi mua që isha adoleshente me babanë tim”, ngacmoi Heather. “Ishte emocionuese në njëfarë niveli nëse i përkisni patriarkatit, por ishte … po, bërtiti Andi.”

Pra, edhe pse atje ne ishim ende dëshmitarë të një sërë ulërimash në ribashkimin e Sezonit RHOSLC të Sezonit 4, duket sikur nuk e dëgjuam atë nga Andi.

Ribashkimi i Sezonit 4 të Real Housewives of Salt Lake City vazhdon në Bravo të martën e ardhshme në 8/7c. Versioni i pacensuruar bie në Peacock të nesërmen.