Andy Cohen zbulon pse Heidi Montag nuk është në Amvise Real

Klea

Andy Cohen zbulon pse Heidi Montag nuk është në Amvise Real

Andy Cohen po duartroket përsëri në Heidi Montag dhe Spencer Pratt pretendon se ai i ka futur në listën e zezë për të qenë në The Real Housewives.

“[It comes up in the news] Gjatë gjithë kohës ku je si, ‘Oh po, Spencer tha që e urren’”, tha Andy në emisionin e tij radiofonik Sirius XM, Andy Cohen Live. “Thjesht duhet të jem i qartë… Unë nuk kam parë Laguna Beach, kështu që nuk kam as shumë njohuri institucionale për to.”

Kohët e fundit, Heidi tha se besonte se nuk ishte paraqitur në The Real Housewives për shkak të besnikërisë së Andit ndaj alumes së The Hills, Lauren Conrad.

“Ai bëri një deklaratë pak kohë më parë se nuk do të më donte kurrë në të dhe se nuk isha për ekskluzivitetin e tyre”, tha Heidi për The Hollywood Reporter. “Nuk e di nëse ai është thjesht një fans i Lauren-it apo çfarë sepse do të mendoja se ai do ta vlerësonte yllin e realitetit që jam unë. Kam plotësisht kuptim të jem në një nga këto shfaqje.”

Andy thotë se Heidi dhe Spencer janë shumë “të identifikueshëm”

Pasi dëgjoi komentet e Heidit, prezantuesi i Watch What Happens Live adresoi pse çifti televiziv i realitetit nuk ka nënshkruar ende një kontratë Bravo.

“Unë kam thënë se mendova se do të ishte e çuditshme nëse ata do të ishin në The Housewives sepse e njëjta arsye që po thoja se do të ishte e çuditshme nëse Snooki do të vinte në The Housewives,” shpjegoi ai. “Ata janë identifikuar aq shumë, jo vetëm me një shfaqje tjetër, por me një rrjet tjetër.”

Pra, është si, ‘Por prit një minutë, ti [are on] Jersey Shore.’ Thjesht e bën të çuditshme, prandaj kjo është arsyeja. Ata thanë se mendonin se ishte për shkak se unë isha një fanse e madhe e Lauren Conrad, dhe unë jam si – nuk jam disi.”