Andy Cohen

Klea

Andy Cohen tregon nëse Drama Martesore e Dorit Kemsley është thjesht një marifet PR!!

Andy Cohen tregon nëse Drama Martesore e Dorit Kemsley është thjesht një marifet PR!!

Andy Cohen po trajton thashethemet përreth Dorit Kemsley's problemet e fundit martesore, duke hedhur poshtë pretendimet se ndarja e saj nga Paul “PK” Kemsley është një marifet publiciteti për Amvisat e vërteta të Beverly Hills.

Gati një javë pas Dorit shpalli ndarjen e tyre, Andinikoqiri i Shikoni çfarë ndodh drejtpërdrejt, e mbrojti atë kundër spekulimeve se lajmi ishte fabrikuar për një histori në sezonin e ardhshëm të 14-të të shfaqjes. “Unë mendoj se kjo është qesharake,” Andi tha E! Lajme gjatë promovimit Klubi i ri i FRESCA Mixed. “Unë mendoj se është një gjë e tmerrshme për të akuzuar dikë.”

Andy Cohen

Tifozët ende nuk e besojnë Andime disa që thonë “Andi ju lutem” dhe “bëra Dorit ju kërkoj ta thoni këtë “”Dorit Unë jam i sigurt se do ta bëja këtë për një histori”

Pavarësisht Dorit dhe PK-të Çështjet e marrëdhënieve që shfaqen në Bravo shfaqje, Cohen pranoi se ishte i befasuar nga ndarja e tyre pas nëntë vitesh martesë. “Isha i trishtuar për ta,” tha ai. “Ata ishin vetëm një nga ata çifte që dukeshin shumë të dashuruar, ata u njohën me njëri-tjetrin.”

Andy Cohen

Pasi mohoi thashethemet e divorcit në të kaluarën, Dorit konfirmuan ndarjen e tyre në një postim në Instagram më 9 maj. “Ne kemi pasur vështirësitë tona gjatë viteve të fundit dhe vazhdojmë të punojmë përmes tyre si dy njerëz që e duan njëri-tjetrin dhe ndajnë dy fëmijë të mrekullueshëm së bashku,” shkroi ajo. Doriti cili ndan djalin Jagger10 dhe vajza Phoenix8, me PKshtoi, “Për të ruajtur miqësinë tonë të thellë dhe për të ruajtur një mjedis harmonik për fëmijët tanë, ne kemi marrë vendimin e ndërsjellë dhe të vështirë për të ndarë pak kohë dhe për të rivlerësuar marrëdhënien tonë, ndërkohë që i kemi prioritet fëmijët tanë.”

Andy Cohen

RHOBH shap dhe e Dorit ish shoku më i mirë, Lisa Vanderpump, komentoi edhe ndarjen. “Ndihem për këdo që ka fëmijë të vegjël,” Vanderpomp tha E! Lajme. “Nuk është vetëm marrëdhënia, apo jo? Është gjithçka që është zhvendosur.”

Andy Cohen

Siç është raportuar, Lisa Rinna i ka hedhur publikisht hije vështirësive të fundit martesore me të cilat është përballur ish-i i saj Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yjet, Kyle Richards dhe Dorit Kemsley.

Andy Cohen

Mes lajmeve të Kyle Richards dhe Dorit Kemsleyduke përjetuar ndarje nga bashkëshortët e tyre përkatës, Mauricio Umansky dhe Paul “PK” Kemsley, Lisa Rinna shkoi në mediat sociale për të bërë një koment të mprehtë duke festuar forcën dhe jetëgjatësinë e martesës së saj me të Harry Hamlin.

Andy Cohen

Te merkuren, Lisa Rinna ka postuar një foto interesante në Instagram Story. Imazhi i paraqitur Rinna dhe burri i saj, Harry Hamlin, duke u dukur elegante në një event të fundit, shoqëruar me mbishkrimin: “Oh, shiko kush është ende bashkë”. Ky postim duket se godet në mënyrë delikate ish-bashkë yjet e saj, Kyle Richards, 55 vjeç, dhe Dorit Kemsley, 47 vjeç, të cilët të dy po lundrojnë për ndarjet martesore. Rinna, e cila ndau ekranin me Richards dhe Kemsley për disa sezone, u largua nga seriali vitin e kaluar.