Andy Cohen

Klea

Andy Cohen shpërthen Bethenny Frankel: pretendon se ajo po udhëheq një 'sulm' për ta rrëzuar atë!

Andy Cohen shpërthen Bethenny Frankel: pretendon se ajo po udhëheq një 'sulm' për ta rrëzuar atë!

Andy Cohen po qëllon përsëri në Bethenny Frankelduke akuzuar të parën Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut ylli i orkestrimit të një “sulmi” të pamëshirshëm, për ta rrëzuar.

Bethenny Frankel

Andy Cohen po ndan mendimet e tij mbi “llogaritjen e realitetit” në vazhdim, në një intervistë për Vulture botuar të hënën, 3 qershor, Amvise të vërteta producenti foli për një “sulm të vazhdueshëm” gjatë vitit të kaluar, pasi Rrjeti Bravo është përfshirë në padi të shumta dhe akuza për sjellje të pahijshme.

Ish Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll Bethenny Frankel ndezi një “llogari” verën e kaluar, duke mbrojtur që yjet e TV realitetit të marrin mbetje si aktorë dhe shkrimtarë, duke argumentuar se televizioni i realitetit shfrytëzon pjesëmarrësit e tij.

Bethenny Frankel

Bethennye cila dikur ishte një shoqe e ngushtë e Cohen, ka pohuar se ajo “krijoi miliona e miliona dollarë në reklama dhe përshtypje në internet duke qenë në TV realitet dhe (nuk ka krijuar kurrë një mbetje të vetme”.

“Pra, ose po më mungon diçka, ose po dështojmë edhe ne”, ndau ajo me ndjekësit e saj në Instagram në korrik 2023.

Bethenny53-vjeçare tregoi për pagën e saj fillestare që nga sezoni i saj i parë RHONYduke thënë se ajo fitoi 7,250 dollarë në 2008.

Bethenny Frankel

Sidoqoftë, në kohën kur themeluesja e Skinnygirl u largua nga shfaqja në 2019 pas tetë sezonesh, ajo thuhet se po fitonte 1 milion dollarë.

Bravo u përball me telashe të mëtejshme kur ish Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Caroline Manzo ngriti një padi, duke pretenduar se ishte ngacmuar dhe sulmuar seksualisht nga Brandi Glanville gjatë xhirimeve të Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girls në Marok. Për më tepër, Leah McSweeney paditi Cohen dhe Bravo në shkurt, duke pretenduar se ata “inkurajuan abuzimin e substancave”. Brandi ka akuzuar edhe Cohen për ngacmim seksual.

Brandi Glanville

“Kishte shumë zhurmë. Dhe padyshim që isha i trishtuar për këtë”, tha Cohen për Vulture.

Brandi Glanville

Pavarësisht polemikave të vazhdueshme, prezantuesja e Watch What Happens Live Andy Cohen vuri në dukje se ai dhe ekskluziviteti i Real Housewives mbeten po aq të njohur sa kurrë.

“Por unë po ju them – dhe kjo tingëllon si dem-t – por kur hyra në BravoCon, ishte si, 'Dhu, largohu nga Twitter. Kjo është një bandë e klikimeve. Kjo është mendje e shëndoshë'” Andy Cohen të përbashkëta.

Brandi Glanville

Në Maj, Cohen foli edhe për The Hollywood Reporter rreth Bethenny's “Llogaritja e realitetit”, duke thënë se ai ka “shumë për të thënë për këtë”.

“Nëse shikoni shfaqje si American Idol, Survivor, The Bachelor, ose njerëzit poshtë kuvertës, 90 për qind ose më shumë e yjeve të realitetit në to janë në për një sezon ose më pak. Gjithashtu, aktrimi është një profesion me kohë të plotë. Ju nuk shkoni në shkollë për të qenë një yll realiteti. Yjet e realitetit zakonisht kanë punë të tjera”, tha ai.

Leah McSweeney

“Unë mendoj se mënyra se si Bravo i paguan njerëzit është se është një blerje – ata po i blejnë për një shfaqje që mund të shpërndahet në mënyra të caktuara dhe sa më gjatë të qëndroni, aq më e lartë rritet paga juaj,” shpjegoi Cohen. “Dhe pagat për njerëzit që kanë qenë në punë për një kohë të gjatë janë vërtet të larta. Shikoni, ju nuk jeni tërhequr në Shtëpinë e vërtetë. Ju ose dëshironi të jeni në shfaqje ose jo, dhe ose e shihni atë si një përfitim më të madh për ju ose jo.”