Andy Cohen shpall BravoCon 2025, duke u kthyer në Las Vegas

Klea

Andy Cohen shpall BravoCon 2025, duke u kthyer në Las Vegas

Pavarësisht nga të gjitha polemikat përreth Andy Cohen dhe kompania e tij e punësimit, pakkush mund ta mohojë këtë BravoCon 2023 ishte një hit i madh. Ashtu si BravoCon-i i parë në 2019-ën, festimi më i fundit u mbajt në Las Vegas dhe jo në Nju Jork pasi disa konventa kanë kaluar.

Në fund të vitit 2023, kush mund të harronte momente si traileri i sezonit 11 të Vanderpump Rules dhe ngecja e këpucëve të Brynn Whitfield në një shkallë lëvizëse? Në shumë mënyra, konventa mishëroi gjithë zhurmën rreth Bravo në 2023.

Megjithatë, megjithë suksesin, thashethemet janë përhapur se kur mund të jetë BravoCon i ardhshëm. Që nga përfundimi i konventës së 2023-ës, pati zhurma se mbledhja e radhës nuk do të ishte deri në vitin 2025. Tani, Bravo's i adresoi thashethemet drejtpërdrejt.

Kur dhe ku është BravoCon 2025?

Në një postim në Instagram më 10 prill, Andy konfirmoi përmes llogarisë zyrtare të Bravo se konventa e tij vjetore nuk do të ishte më vjetore. “BravoCon po kthehet në Las Vegas në 2025!” – tha Andi me entuziazëm. Konkretisht, siç vihet re në mbishkrimin e postimit, 14-16 nëntor 2025. Videoja u kërkoi fansave të përgatiteshin për më shumë yje, slay, çaj, vibe, hije, pamje dhe më shumë.

“Do të shihemi atje,” vazhdoi Andi. “Nëse, sigurisht, nuk je këpuca e Brynn-it. Ajo mbetet e mbërthyer në një shkallë lëvizëse.” Diçitura i qartësoi gjërat edhe më tej, duke i siguruar fansat se “do t'ia vlejë pritja”. Për më tepër, ndoshta si një përpjekje për të mbajtur fansat deri në kongresin e ardhshëm, Bravo njoftoi se do të presë “një seri ngjarjesh krejtësisht të re: Watch Party nga Bravo”.

Seria e ngjarjeve do të zhvillohet në New York City dhe Los Angeles, duke filluar këtë pranverë. “Bravoholics mund të shijojnë shfaqjet paraprake dhe shikime ekskluzive të fshehta të disa prej shfaqjeve tuaja të preferuara (me disa fytyra të njohura?)!” shpjegoi mbishkrimi.

Shumë fansa në komente spekuluan se pse BravoCon mund të jetë në pritje deri në vitin 2025. Disa sugjeruan që NBCUniversal do të derdhte burimet e tij në mbulimin e Lojërave Olimpike këtë vit. Megjithatë, tifozët mund të duhet të përgatiten për më të keqen. BravoCon mund të bëhet një ngjarje dyvjeçare.

Edhe një herë, BravoCon kthehet në Las Vegas fundjavën e 14-16 nëntorit 2025.