Shannon Beador

Klea

Andy Cohen shmang komentet mbi arrestimin e BDI-së të Shannon Beador në mes të pretendimeve të Bethenny Frankel kundër Bravo

Andy Cohen shmang komentet mbi arrestimin e BDI-së të Shannon Beador në mes të pretendimeve të Bethenny Frankel kundër Bravo

Andy Cohen anashkalohen me mjeshtëri pyetjet në lidhje me Shannon Beador’s BDI-ja e fundit dhe arrestimi me vrap, mes Bethenny Frankel’s padi ndaj Bravo. e Shannon-it Arrestimi shqetësues i BDI-së duket se i jep peshë Bethenny’s akuza të vazhdueshme kundër rrjetit.

Bethenny Frankel

Siç është raportuar, Bethenny Frankel rekrutoi avokatët më të shquar të Hollivudit, Bryan Freedman dhe Mark Geragospër të marrë një qëndrim kundër Bravo dhe NBCUniversal – duke i akuzuar ata se i nënshtrojnë yjet e tyre të realitetit, “keqtrajtimit grotesk dhe të shthurur”.

Bethenny Frankel

NBC thuhet se nxit paqëndrueshmërinë mendore duke inkurajuar konsumimin e tepruar të alkoolit midis yjeve të tyre të realitetit gjatë xhirimeve. Në një korrespondencë drejtuar zyrtarit kryesor ligjor të NBC, marrë nga Page Six, korporata akuzohet se ka bërë “përpjekje të qëllimshme” për të “prodhuar paqëndrueshmëri mendore”, duke i lyer yjet e tyre me “alkool duke i privuar nga ushqimi dhe gjumi”. si mohimi i trajtimit të shëndetit mendor për ata që shfaqin “shenja të dukshme dhe alarmante të përkeqësimit mendor”.

Bethenny Frankel

Andy Cohen adresoi dy polemika të “Shtëpiakeve” në instalimin e së martës të “Andy Cohen Live” të SiriusXM, por nuk e pranoi Shannon Beador’s arrestim me tituj.

Andy Cohen

Andy Cohen foli për Shannon Beador duke u shfaqur përkrah RHOC bashkë-yjet, Vicki Gunvalson dhe Gjyqtari Tamranë emisionin e tij të bisedës vonë natën, Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejtjavën e kaluar, por ndaloi së diskutuari për incidentin e së shtunës.

“Doja të thosha para së gjithash, para së gjithash, doja të thoja … natën tjetër Tres Amigas ishin në shfaqje para se të ndodhte kjo gjë e BDI-së,” Cohen tha, duke iu referuar pseudonimit të grupit të miqve të treshes.

Andy Cohen

John Hill, i cili ishte bashkë-pritës së bashku Cohenkomentoi – “O Zot, urreje atë”, por ekzekutivi i Bravo nuk pranoi.

Cohen vazhdoi të tregojë një anekdotë për Viki, duke kujtuar se si ajo “nuk e kuptoi” atë që po ndodhte kur ai njoftoi se do të merrte “Çmimin e Arritjes së Gruas” në BravoCon në nëntor.

Shannon Beador

WWHL Prezantuesja foli gjithashtu për alumin e “The Hills”, pretendimin e Heidi Montag se pse ajo ishte kaluar si anëtare e kastit të “Real Housewives”.

“Nuk i njoh, nuk e kam parë “Laguna Beach”, ndaj nuk kam as shumë njohuri institucionale për ta. Unë kam thënë se mendova se do të ishte e çuditshme nëse ato do të ishin në “Shtëpia” sepse e njëjta arsye që po thoja unë do të ishte e çuditshme nëse “Snooki” [Polizzi] erdhi tek ‘Amvisat’,” tha ai.

Vicki Gunvalson

Cohen bisedoi për terapinë, Cheyenne Jackson, 98 Gradë dhe trendin e Perandorisë Romake, por qëndroi i ngushtë për e Shannon-it godit-e-vrapo me pije alkoolike.

Cohen ka thënë vazhdimisht “oh djalë” në përgjigje të një telefonuesi, pasi mësoi për arrestimin e 59-vjeçarit në ajër, përmes një mesazhi.

Derisa Cohen zgjodhi heshtjen, e Shannon-it miku dhe alumi i “Flipping Out”, Jeff Lewis, foli në episodin e së hënës të emisionit të tij në radio, “Jeff Lewis Live”.

“Nuk mendoj Shannon është alkoolike”, tha ai. “Unë mendoj se si shoqja e saj e ngushtë, mendoj se ajo po kalon shumë vështirësi personale tani dhe mendoj se ndoshta ka qenë e mbështetur te alkooli, por nuk besoj se është një alkoolike.”

Dizajneri i siguroi dëgjuesit se shoku i tij ishte “turpëruar”, “turpëruar” dhe “pranonte përgjegjësinë e plotë”. Lewis e zbuloi gjithashtu këtë Shannon ishte “plagosur” në “aksident automobilistik” dhe se ajo “po hynte në këshillim këtë javë”.

Nëna e tre fëmijëve nuk e ka thyer ende heshtjen e saj, por avokati i saj, Mike Fell, i tha Page Six se ylli i realitetit ishte “jashtëzakonisht i falur dhe i penduar”.

“Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm dhe Shannon është e gatshme të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj”, tha ai.

Shannon u arrestua të shtunën pasi ajo përplasi një shtëpi në Newport Beach, Kaliforni me makinën e saj dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ajo vazhdoi të parkonte automjetin e saj në mes të rrugës para se të dilte për të shëtitur qenin e saj. Ajo ishte dënuar për dy kundërvajtje, alkool i BDI-së dhe goditje me vrap.

TMZ ndau pamjet video të rrënojave, të cilat zbuluan Shannon zinxhir rreth një qoshe të ngushtë përpara se të humbisni kontrollin, duke kërcyer një bordurë dhe duke u përplasur në një anë të shtëpisë. Më pas ajo vendosi makinën e saj në mbrapa dhe u largua.