Andy Cohen 'See Both Sides' të Lala Kent, Ariana Madix Feud

Klea

Andy Cohen 'See Both Sides' të Lala Kent, Ariana Madix Feud

Pas sezonit 11 të rregullave të Vanderpump, Lala Kent po merr disa reagime nga fansat. Edhe pse Andy Cohen e kupton pse fansat po tërhiqen, ai gjithashtu e kupton POV-në e saj.

Para ribashkimit, Andi foli në mbështetje të Lalës.

Lala e fali Tomin

“Kur ata thyen murin e katërt,” tha ai për Us Weekly, “Si producent i realitetit, unë me të vërtetë e respektoj atë që ajo po thoshte për “Ne jemi të gjithë në këtë shfaqje dhe kjo është duke bërë punën tonë”. Mendoj se është një nga ato argumentet e shkëlqyera ku mund të shoh të dyja palët.”

Pas ribashkimit të Sezonit 10 të Pump Rules në 2023, Lala ishte i vendosur e Ariana Madix kundër Tom Sandoval. Kështu ishin të gjithë të tjerët në grup, jashtë BFF-së dhe partnerit të tij të biznesit Tom Schwartz.

Megjithatë, ndërsa sezoni 11 përparonte, ndjenjat e Lalës ndaj Sandy u zbutën. Në fund, ajo e fali atë për tradhtinë e të dashurës së tij prej gati një dekade me shoqen e përbashkët Rachel Leviss.

Në një episod të marsit të shfaqjes së tij Sirius XM Radio Andy, Bravo EP tha, “[Lala] është bërë zëri i arsyes në emision… Shkova [to] atë përpara ribashkimit, dhe unë i thashë: 'Ky është sezoni juaj më i mirë.' Pa diskutim.”

Mbështetësit e Arianës nuk ishin të kënaqur me mënyrën se si Lala u përball me ish-banakierin për mënyrën se si e trajtoi ndarjen me Tomin. Ata jetonin nën të njëjtën çati, por Ariana nuk pranoi as të fliste me të. Dhe ne e dimë pse, Sandoval ishte i gatshëm të fliste me Arianën vetëm me kamera për të kapur aktrimin e tij momenti. Ndonëse disa njerëz u tronditën nga përballja e Lalës me Arianën, Andi mendoi se ishte një televizor i mrekullueshëm.

Ariana refuzon të përballet me Tomin

“Do të jem i vërtetë për Arianën. Ajo kalon në çdo sezon të përleshjes, “tha Lala në një episod të Vanderpump Rules After Show në maj. “Ne po ju kërkojmë të bëni një bisedë me Tom Sandoval … atë djalë me të cilin jetoni ende. Ne po ju kërkojmë të bëni një bisedë dhe ju nuk mund ta bëni këtë?”

Lala pohoi se “çdo person i vetëm” në serial ka pasur “biseda të vështira” me Tom përveç Arianës. Në finalen e sezonit, Lala theu murin e katërt dhe bërtiti për Arianën që po largohej nga një cast në vend që të fliste me Sandoval. Ndoshta ajo kohë që Lala i detyroi njerëzit të nënshkruajnë NDA për të mos folur për të dashurin e saj të martuar i ka shpëtuar – truri i shtatzënisë është një gjë.

Pasi dëgjoi reagimin e fansave për sjelljen e saj të ribashkimit, Lala vendosi të adresojë kritikat. “[Season 11] ishte … një nga sezonet më të vështira … që kam pasur ndonjëherë,” tha Lala në episodin e 29 majit të podcast-it të saj Give Them Lala.

Ndërsa u shpreh se sa e frustruar ishte për reagimin e ashpër, Lala pranoi se priret të emocionohet. Ndoshta edhe më shumë tani që ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.

“Nuk është sekret që unë reagoj nga emocionet shumicën e kohës. Unë kam qenë gjithmonë kështu,” vazhdoi ajo. “Më fut në ujë të nxehtë. [I’ve also had] të kërkoj falje më shumë se çdokush… Unë thjesht shoh diçka që nuk më pëlqen, dëgjoj diçka që nuk më pëlqen dhe shkoj për jugular sepse ndihem i lënduar.” Thënë kështu, asnjë nga sa më sipër nuk është një arsye për të lënduar a ish mik.

Vanderpump Rules tani po transmetohet në Peacock.