Andy Cohen reflekton mbi 15 vjet të shikimit të asaj që ndodh drejtpërdrejt

Klea

Andy Cohen reflekton mbi 15 vjet të shikimit të asaj që ndodh drejtpërdrejt

Andy Cohen ka diçka për të festuar pavarësisht gjithë vëmendjes negative që po merr tani. Producenti ekzekutiv i Real Housewives ka arritur 15-vjetorin me talk show-n e tij vonë natën, Watch What Happens Live, i cili u transmetua për herë të parë në korrik 2009.

Seriali transmetohet gjatë ditëve të javës pas disa prej shfaqjeve më të njohura të Bravo, duke përfshirë Real Housewives, Married to Medicine, Summer House dhe shumë të tjera. Të ftuarit janë yje të realitetit, atletë, politikanë dhe ndonjëherë mega të famshëm të listës A.

Pra, si ndihet Andi për serialin e tij duke e parë atë tani?

Andy duhej të “rienergjizonte” veten pas disa sezoneve të Watch What Happens Live

Gjatë një interviste të fundit në The Kelly Clarkson Show, Andy foli për vitet e fundit që ai ka kaluar duke pritur WWHL dhe duke nxitur disa momente të çrregullta në proces.

“Ne na morën për 12 episode në mesnatë, një herë në javë, dhe ja ku jemi. Nuk e prisja t’i kaloja ato 12 javë, në fakt. Dhe unë godita një mur [in] viti i pestë,” i tha ai Kelly. “Po kontrolloja kutitë, “Sa shfaqje [do we have left?],’ cfaredo.”

“Më thosha disi: ‘Duke, kjo është puna jote e ëndrrave. Kjo është gjëja më e madhe.’ Dhe unë u rinovova kaq shumë. Ishte një gabim i përkohshëm i arsyes dhe unë sapo u ktheva plotësisht [and] i fejuar që atëherë. Është shumë argëtuese. Ndihem shumë me fat që mund ta bëj këtë.”

Andy ka reflektuar edhe për disa nga të ftuarit e tij të preferuar dhe ka përmendur dy superyje që janë shfaqur në të kaluarën. “Kur Oprah bëri shfaqjen, kjo ishte një punë shumë e madhe për mua. Fakti që ajo erdhi në qendër të qytetit, ishte një kulm i vërtetë.” Ai përmendi gjithashtu episodin e Cher, duke shtuar se ajo ishte “e mahnitshme”.

Transmetoni episodet e mëparshme të Shiko What Happens Live në Peacock.